Рятувальники та бійці АТО завітали до літнього табору "Придніпровський" (Фото, Відео)

1

Категорія: 

Літні канікули – мрія всіх без винятку дітей. Вони із захопленням їх чекають, прагнуть до подорожей та екскурсій, нових знайомств. Здебільш таку програму пропонують літні дитячі табори відпочинку, де можна і добре відпочити і набратися сил і поспілкуватись із друзями. В то й же час багато підлітків відпочивають на власний розсуд, часто навіть не замислюючись про можливі небезпеки. Не випадково, що у пошуках розваг, саме ця категорія дітей часто потрапляє до надзвичайних ситуацій.

В Черкаській області за півроку року на пожежі загинула дитина, вода обірвала життя трьох малих мешканців області, ще 7-ро були коло трагічної межі, але завдяки рятувальникам вдалось уникнути трагедій.

Час літнього відпочинку не привід забувати про правила пожежної безпеки. Саме тому рятувальники постійно навідуються до оздоровчих таборів спілкуються із дітьми вчать їх безпеці. Не став винятком і Золотоніський район, де 28 липня представники ДСНС спільно з учасниками бойових дій на Сході та волонтерською організацією «Крайове товариство українського козацтва» завітали до села Чапаєвка, де знаходиться дитячий оздоровчий табір.

Візит рятувальників розпочався із бесіди на «майдані запитань» де піднімалися питання пожежної безпеки та цивільного захисту. Спілкуючись із усією зміною, а це без малого 300 школярів, працівники Золотоніського районного сектору Управління ДСНС нагадали правила пожежної безпеки в побуті, на прикладах із свого практичного досвіду звернули увагу на основних видах надзвичайних ситуацій. Окрема увага була приділена літнім небезпекам, які чатують на необережних коло води, у лісі, на відпочинку.

Військові, у свою чергу познайомили малечу із загрозами при виявленні вибухонебезпечних предметів, нагадали основні правила безпеки на випадок виявлення підозрілих та невідомих предметів. Нагадавши про небезпеки вибухонебезпечних предметів, бійці АТО продемонстрували відпочиваючим свою зброю та інші предмети військової амуніції.

Насамкінець, на подвір’ї літнього табору, розгорнувши пожежний автомобіль, бійці ДСНС розповіли дітлахам про будні вогнеборців й показали можливості спорядження, яким користуються  під час повсякденної важкої роботи з ліквідації надзвичайних ситуацій  і порятунку людських життів. Традиційно, неможливо було зупинити хлопців та дівчат, охочих відчути себе справжнім пожежним, - позмагатися з одягання бойового одягу та попрацювати із пожежним стволом.

Дізнавшись про візит рятувальників та військових, діти приготували для своїх гостей велику розважальну програму із патріотичними піснями та віршами, запальними танцями.

«Робота з підростаючим поколінням є одним з найважливіших напрямків нашої спільної діяльності з батьками та педагогами. Навчання дітей правилам безпеки, культура їхнього дотримання, яку ми намагаємося виховати у всіх дітей, дозволить у майбутньому запобігти нещасним випадкам з дітьми, а це, в свою чергу, допоможе зменшити статистику надзвичайних ситуацій винуватцями яких є діти та й зберегти їхнє життя та здоров’я» – наголосив начальник Золотоніського РС Управління ДСНС у Черкаській області Юрій Денисенко.

 

 

За інформацією Управління ДСНС України в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар