Антимонопольний оштрафував "Черкасиобленерго" за відключення електроенергії по м. Золотоноша

1

Категорія: 

Представники ПАТ "Черкасиобленерго" в особі Золотоніського РЕМ порушили законодавство про захист економічної конкуренції та не дотримали процедуру припинення електропостачання.

За результатами розгляду заяви споживача послуг постачання електричної енергії за регульованим тарифом у м. Золотоноша, що надає ПАТ "Черкасиобленерго", відділенням було встановлено, що Товариством було здійснено відключення електричної енергії зазначеному споживачу без дотримання вимог, передбачених Правилами користування електричною енергією для населення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України. Так, представниками ПАТ "Черкасиобленерго" в особі Золотоніського РЕМ не було дотримано процедуру припинення електропостачання.

Зазначені дії можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів та були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Рішенням адміністративної колегії територіального відділення ПАТ "Черкасиобленерго" зобов’язано усунути порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом повернення споживачеві коштів, сплачених ним за відключення та повторне підключення електроустановки.

Про виконання зазначеного зобов’язання ПАТ "Черкасиобленерго" має повідомити територіальному відділенню у місячний строк з дня отримання рішення адміністративної колегії територіального відділення.
У ході розгляду справи ПАТ "Черкасиобленерго" визнало порушення законодавства про захист економічної конкуренції, повідомляє прес-служба Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар