Золотонісці святкуватимуть незалежність країни на оновленій площі

1

Категорія: 

Середмістя Золотоноші за місяць буде не впізнати. На День Незалежності тут відкриють оновлену площу Героїв Майдану. Її реконструюють уже півтора місяця. Замість суцільної радянщини – європейськість. Такою буде центральна площа міста.

Коли її востаннє реконструювали – місцеві вже й не пригадують. Відтоді, як тут демонтували пам’ятник Леніну, посеред площі ще й височів постамент.

На фото – площа до реконструкції

– Тут буде бруківка, сучасні ліхтарі, лавочки, – переповідає міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. – Словом, усе для комфортного відпочинку. Тим паче центральна площа – це обличчя міста. Жодної бюджетної копійки на цю реконструкцію не витрачено. Її фінансує за власною ініціативою наш новий інвестор – компанія «Спец-Агро-Соя». А про фонтани, передбачені проектом, подбають місцеві підприємці.

Компанія «Спец-Агро-Соя» будуватиме в Золотоноші завод із перероблення сої. А це – 400 нових робочих місць і 400 тис. грн щомісячних надходжень лише до міського бюджету.

– Цей інвестор вирішував, де йому будуватися – у Золотоноші чи Дніпропетровську, – розповідає голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. – Зрештою, обрав нас. Бо, як сам каже, був приємно здивований нашим ставленням до інвесторів. Компанія вже налагодила із міською владою партнерські стосунки. Як доказ – реконструкція центральної площі. Це якраз є соціальною відповідальністю бізнесу, який дбає про територію, де працює. До речі, я розпорядився, щоб усі центральні площі по області привели до ладу.

Окрім оновленого середмістя, золотонісців 24 серпня вражатимуть Парадом вишиванок і Всеукраїнським фестивалем чорнобривців, повідомляє видання "ПроЧерк".

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Цитата з тексту: До речі, я розпорядився, щоб усі центральні площі по області привели до ладу. ПО ОБЛАСТІ??!!! КРУТИЙ В НАС МЕР! МАЄ ВПЛИВ НА ВСЮ ОБЛАСТЬ!!!

Це слова губернатора Юрія Ткаченка. Читайте уважніше.

Додати новий коментар