Літній майданчик відкриває «Кав’ярня» у Золотоноші (фото)

1

Категорія: 

Літній критий майданчик кафе «Кав’ярня» у Золотоноші уже розпочав свою роботу. Тут встановили затишні столики, а для дітей – гойдалки та куточок творчості з книжками, олівцями, фарбами і розмальовками, щоб сімейний відпочинок був комфортним і насиченим.

Стильна та затишна «Кав’ярня» Золотоніського районного споживчого товариства була відкрита минулого року і вже стала одним із найулюбленіших закладів ресторанного господарства містян, повідомляє видання "Діловий Регіон" з посиланням на Черкаську облспоживспілку.

«Заклад розпочав роботу в тому приміщенні, де з давніх часів працювало добре відоме типове кооперативне кафе. Відгуки схвальні. Вироби кондитерського цеху районного споживчого товариства, які ми представляємо в широкому асортименті, давно відомі своєю якістю», - відзначив голова правління Золотоніського районного споживчого товариства Володимир Давиденко.

Колишнє кафе зусиллями спеціалістів районного споживчого товариства до невпізнанності перетворилося на сучасний заклад ресторанного господарства, оформлений у класичному європейському стилі. Працює літня тераса, загальний зал та невеликий банкетний, який може використовуватися і для ділових зустрічей. Також відвідувачі можуть під час відпочинку переглянути улюблену програму або дізнатися про останні новини, адже зал облаштований телевізійним екраном.

Для малечі у «Кав’ярні» є смачні тістечка, десерти та напої.

«На Черкащині діє ряд кооперативних закладів ресторанного господарства, які визначають як імідж системи Споживспілки, так і імідж тих міст, де вони працюють. Маємо надію, що Золотоніська кав’ярня стане одним із таких підприємств, адже і оздоблення, і якість обслуговування в ньому відповідають всім вимогам сучасності», - прокоментував роботу нового підприємства Віктор Боїн, голова правління Споживспілки.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар