У Золотоноші 12 сімей живуть без води, світла і газу (відео)

1

Категорія: 

Без води, світла і газу. У таких умовах останній місяць живуть 12 сімей в Золотоноші Черкаської області. Вимкнули їм блага цивілізації нібито за борги.

"Так я йду в туалет, ось бачите туалет, так я це так іду, там ліхтар світиться на вулиці, тоді мені як кажуть, легше", - говорить Светалана.

Темнота і антисанітарія. В таких умовах доводиться жити Світлані з двома онуками.

Воду і світло їм відключили місяць тому. Поки діти нудяться без мультиків - дорослі готують їжу на багатті. Воду беруть у знайомих.

"Ось ми тут варили їжу, це тут дня три варили, поки дощі не настали, два тижні дощі були, ми потім пішли", - розповідає

Світлана Пономаренко, мешканка гуртожитку "Нас намагаються вижити з цього гуртожитку, відключили воду, світло, газу. Люди не можуть жити в гуртожитку, повинні йти на квартири, або до родичів, хто куди", - скаржиться Віталіна, мешканка гуртожитку.

У заручниках ситуації - півсотні жителів. Втомившись від таких умов, люди почали вимагати пояснень у керівника навчального центру Мінагропроду, на балансі якого знаходиться гуртожиток.

Сергій Богдан аргументує - світло, воду і газ людям вимкнули за борги. Загальна сума - майже 90 тисяч гривень.

"До боржників, де є критичні обставини, де є 13110 боргу, зараз готується судовий позов. Якщо навіть буде заборгованість місячна, в районі 20 тисяч, ми зможемо якось включити воду, електроенергію", - уточнив Сергій Богдан, директор Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Люди про борги - ні сном, ні духом.

Не знайшовши відповідей на свої питання, люди написали заяву в міліцію. Там вже почали спеціальну перевірку. Якщо ж результату не буде - жителі готуються до акцій протесту.

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Об'єктивне висвітлення подій доступне за посиланням: http://rosmedia.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7083:2015-07-21-13-45-51&catid=16:2011-06-13-00-27-43&Itemid=45 Пономаренко Світлана є одним із боржників по сплаті за комунальні послуги і через неї страждають інші мешканці гуртожитку.

Додати новий коментар