У Золотоноші відбулося свято магії та кохання (ФОТО)

1

Категорія: 

Цього року одне з найяскравіших та найколоритніших дійств у Золотоноші – свято Івана Купала – відбулося в парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. 

І хоча проходило воно не на міському стадіоні, як завжди, а на танцювальному майданчику, це лише додало йому оригінальності та самобутності.

Свято магії та кохання підготували і провели аматори міського Будинку культури.

Не обійшлося без своїх традиційних атрибутів: Водяного (Станіслав Іванилюка), Солохи (Віта Лелека), Марени (обрядового деревця) і Опудала, здобрене хороводами, піснями, сценічними постановками, веселощами.

За давньою традицією, дівчата пустили вінки за течією, гадаючи: куди вони попливуть, там і доля чекає.

Від щедрого обливання водою, яке здійснили Станіслав Щербатюк та Микола Миколенко, Олександр Кузнєцов та Євген Гонза, ніхто й не поспішав утікати. Навпаки, такого прохолодного душу в спекотний вечір чекали від старого до малого.

Виступив на святі і хор ветеранів під керівництвом Марії Рошкович.

Заступник міського голови Світлана Суддя зауважує, що вже наступного року святкування Івана Купала передбачається проводити в парку «Надія», де щоп’ятниці проходить благоустрій завдяки зусиллям громади, активної молоді та комунальних служб міста.

Джерело: "ПроЧерк", за матеріалами газети «Златокрай», фото Руслана Галати

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар