На базі золотоніської школи відбувся музичний табір англійської мови ESL 2015 (Фото, Відео)

1

Категорія: 

З 22 по 26 червня 2015 року на базі Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій працював музичний табір за участю носіїв англійської мови. Цього року до нас завітали Беверлі Солберг, Карен Ларсон, Мішель Бейлі, Аннетт Вілсон та Джефф Вілсон.

Про це повідомляє сайт школи №2.

Учителі та учні Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій з нетерпінням чекають літа. Не тільки тому, що це час канікул та відпусток, а ще й тому що мають нагоду зустрітися з нашими американськими друзями із Міннесоти, щоб разом провести музичний табір. Це також чудовий досвід спілкування з носіями мови і, звичайно, гарний час для розваг та розвитку своїх здібностей.

Ідея створення музичного табору виникла давно. Спочатку він був частиною англомовного табору. З часом набував все більшої і більшої популярності і згодом виокремився у окрему структуру.

Одним із головних завдань табору - допомога нашим учням підняти свій талант на новий рівень. Діти мають можливість краще  розуміти музику, удосконалювати вокальні здібності та навички. Учні працюють протягом шести годин кожного дня, тому роблять значний прогрес у оволодінні співом.

Ще однією метою роботи табору є спілкування з носіями англійської мови. Школярі мають прекрасну можливість підвищити свій рівень володіння іноземною мовою.

Музичний табір – це програма соціальних перетворень, яка через музику сприяє формуванню відповідальних і здатних на співчуття школярів. Протягом 5 днів інтенсивного залучення до музики діти вчаться ставити перед собою високі цілі, розвивати дисципліну, увагу, вміння працювати у команді, щоб разом досягти того, чого жоден з них не зможе поодинці.

Чудова музика є базою репертуару, а ще важливим є те, що діти вчаться співати англійської мовою.

Робота в таборі планується заздалегідь і кожен день не схожий на інший. Спочатку невеличка нарада, на якій  окреслюються завдання на день та підбиваються підсумки минулого.

Кожен день розпочинається із вправ для розспіву, які поєднуються з фізичними рухами, що сприяють налаштуванню на роботу. Потім діти знайомляться з музичними традиціями різних народів та країн світу.

У понеділок діти вирушають у подорож до Філіппін, де занурюються у чарівний світ народної музики та танцю місцевих жителів, які мешкають переважно у сільській місцевості, долучаються до національних традицій та звичаїв.

У вівторок учні переносяться до чарівної Італії – батьківщини оперного мистецтва. На занятті школярі дізнаються про історію виникнення цього жанру, ознайомлюються з найвідомішими світовими операми.

Послухати симфонічну музику діти вирушають у середу до Франції, де також знайомляться з відомим композитором 20 століття Клодом Дебюссі.

За лаштунки музичного театру Сполучених Штатів Америки діти мають можливість потрапити у четвер.

Завершується подорож у п’ятницю віртуальним концертом відомої англійської рок-групи «Бітлз», ознайомленням із роком як музичним жанром та популярною групою.

Крім збагачення знань про музичне мистецтво світу та розвитку своїх вокальних здібностей, учні відвідують уроки життя, на яких у формі дискусії вчаться доброті, співчуттю, мужності, сміливості, віри в особистість і її можливості та служінню людям. Репетиції і життєві уроки утворюють живі навчальні центри, де розвиваються соціальні стосунки та навички командної роботи.

На уроках рукоділля діти розвивають свої творчі здібності та естетичні смаки, виготовляючи власними руками картини із квілінгу.

Цікавими також є спортивні конкурси, заняття хореографією, які надають дітворі особливий запал та натхнення для творчості.

Підсумок дня теж проходить незвичайно, а саме: кодою. Яка вона – залежить від теми дня. Але незмінним є те, що американські наставники діляться досвідом із власного життя.

Активний тиждень занять у таборі традиційно завершується концертом для батьків, друзів і всіх бажаючих, на якому вихованці демонструють те, чому навчилися.

Міжнародна співпраця з американськими друзями триває вже більше 20 років. Вона допомагає встановити міцні зв’язки між нашими народами. Діти  вчаться один в одного, діляться досвідом і з нетерпінням чекають нових зустрічей…

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар