Золотоніські школярі взяли участь в футбольному турнірі пам'яті Володимира Лук'янця

1

Категорія: 

Щорічний турнір з міні-футболу пам’яті голови Черкаської облдержадміністрації (1999-2002) Володимира Лук’янця, який відбувся 14 червня, цього року розширив географію та збільшив масштаб. Про це на своїй сторінці у Facebook написала депутат Черкаської міськради Інна Лук’янець.

 “Турнір був започаткований Володимиром Лук’янцем ще за його життя, а останні два роки проводиться на вшанування його пам’яті, – йдеться у повідомленні. – В турнірі брали участь команди міст Черкаської області 2003 – 2005 р.р. народження. Порівняно з минулими роками, цьогорічні футбольні змагання розширили свою географію і набули більшої масштабності.

У турнірі брали участь шість команд із м. Христинівка, м. Умань, м. Черкаси, м. Чорнобай/с. Веселий Хутір, м. Золотоноша. Зокрема, такі футбольні команди як “Ураган” (Черкаси), “Фортуна 1″, “Фортуна 2″ (Христинівка), команда ЗСШ №2 Інформаційних Технологій (Золотоноша), “Іллічівець” (Умань), команда Веселохутірського НВК (Чорнобай). Турнір проводився за сприяння НОК України в Черкаській області, зокрема, його очільника Андрія Більди.

П’яті і шості місця розділили команди м. Черкаси і м. Золотоноша. Третє місце отримала команда з м. Умань, почесне друге місце зайняла команда Веселохутірського НВК (Чорнобай) і кубок за перше місце залишився у м. Христинівка.

Треба зазначити, що для команди Веселохутірського НВК, це – серйозна перемога, оскільки це їхні перші значні змагання. Нагороди вручав Голова Асоціації міні-футболу в Черкаській області Юрій Гончаров. Турнір відбувся за сприяння Христинівської райдержадміністрації та багатьох людей, зокрема Віктора Мітасова (м.Христинівка), Лариси Метіоле (с. Христинівка), Олексія Панського (м. Христинівка), Андрія Казаряна (м. Черкаси), Анатолія Кисіля (м. Умань) та інших.”

Джерело: v4asno.com

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар