Через Золотоношу пройде естафета "Всесвітній біг заради гармонії"

1

Категорія: 

12 червня 2015 року через місто Золотоноша пройде найдовша у світі факельна естафета "Всесвітній біг заради гармонії". 

"Всесвітній біг заради гармонії" - глобальна факельна естафета, спрямована на зміцнення дружби між народами та прокладання шляхів до справжнього миру-єдності, який починається з серця людини.

Кожна людина може взяти участь у Всесвітньому бігу заради гармонії: спортсмени та не спортсмени, молоді та літні люди, У кожного є можливість пронести факел декілька кроків або кілометрів маршрутами естафети. Тримаючи факел, люди проявляють свою потаємну надію, що одного дня його вогонь освітить весь світ, та наша планета стане квітучим садом, де панує єдність та гармонія. Наша держава є однією з 100 країн світу, що буде приймати участь у цій події.

Всесвітній біг заради гармонії проводиться в Україні з 1993 року з метою надихнути кожну людину відчути себе членом єдиної гармонійної родини незалежно від особистих уподобань, вірувань та переконань. За цей час бігуни подолали біля 27000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримало близько 75 000 українців, з-поміж них видатні українці, міські голови, керівники районів та областей.

Учасники естафети прибудуть до Золотоноші 12 червня о 11.45. Згідно з мапою маршруту, естафета буде заходити в місто зі сторони смт. Драбів, через вулицю Обухова, головну площу міста та вул. Шевченка, а далі попрямує до м. Черкаси, в які прибуде, згідно графіку, о 14.45.

Маршрут естафети по Україні наступний:

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар