Школу у Вільхах підтримують підприємці

1

Категорія: 

Школу в с. Вільхи позаторік закрили. Торік громада зробила все, щоб вона працювала. І ось — випускний. У Вільхівському навчально-виховному комплексі «школа-сад» ті п’ятеро діток, що пішли торік до першого класу, добре навчались, переходять до другого класу. А до першого класу піде вже шестеро діток. Дитсадок дає резерв, щоб школа діяла — тут нині виховується 40 дітей.

У НВК — як з голочки новий актовий зал, він же й спортзал. Витративши не один десяток тисяч гривень, його добротно відремонтувала приватний підприємець Катерина Беценко.

— Я просила її щось із стелею зробити, бо взимку ще обвалилася, —розповідає сільський голова Віра Циганник. — А вона повністю оновила, ми тільки за сільрадівський кошт пластикові вікна вставили.

Сама пані Катерина каже, що це село їй дороге, бо сюди прийшла за невістку, тут навчався її старший син, а зараз виховується маленька доня.

Для майбутніх першокласників секретар сільської ради Євгеній Озірний вручив подаруночки. Придбані вони на кошти приватних підприємців Сергія Безсмертного, Марини Озірської, Романа Вернигори, Володимира Зеленого, Тамари Борис, Тетяни Скиби.

Олеся Помагай, Черкаський Край

На фото: Приватний підприємець Катерина Беценко власним коштом відремонтувала актовий зал у Вільхівському НВК, де навчався раніше її син, а тепер у яслі ходить молодша доня. Вільхи для неї рідне село, бо сюди вийшла заміж , прийшла за невістку. Колись Катя сама виховувалась в дитбудинку, а тепер--успішний підприємець

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар