Рятувальники визволили дівчинку, котра замкнулась в квартирі

1

Категорія: 

У вівторок вранці 26 травня тривожний дзвінок пролунав у диспетчерській золотоніських рятувальників: схвильована мати просила допомогти відкрити двері її квартири на четвертому поверсі багатоповерхівки по вулиці Шевченка, 235 в Золотоноші, за якими залишилась маленька донька віком два з половиною рочки.

В цей день у будинку займалися проведенням профілактичних оглядів працівники газового господарства. Жінка на хвилинку вийшла зі своєї квартири, щоб відкрити для перевіряючих залишеними на неї ключами сусідню квартируа в цей час за нею замкнула двері власної квартири маленька донька—хазяєчка, дотягнувшись до замка. Жінка не на жарт перелякалася й викликала рятувальників. Вони прибули не забарившись.

Командир відділення Богдан Курченко по видвижній драбині забрався на балкон четвертого поверху, який не був закритий і відкрив замкнені двері квартири. Заодно й познайомився з дівчинкою на ім’я Ульяна, котру тепер може вважати хрещеницею. Вона навіть злякатись не встигла. Зате її мама дуже дякувала рятувальникам за допомогу.

Олеся Помагай, Черкаський Край

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар