Справу місцевого жителя, який кидав гранати в таксі, направлено до суду

1

Справу місцевого жителя, котрий взимку минулого року кидав осколкові гранати в таксі, Золотоніською міжрайонною прокуратурою направлено до суду.

У ході досудового розслідування встановлено, що громадянин Р. перебуваючи на території власного домоволодіння у м. Золотоноша усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, направлений на протиправне позбавлення життя потерпілих, учинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб, з хуліганських мотивів, тобто з мотивів явної неповаги до суспільства, ігноруючи правила взаємоповаги, засади моральності, з особливою зухвалістю, перебуваючи в людному місці, не поважно ставлячись до громадського порядку, ігноруючи існуючі в суспільстві елементарні правила моралі та прагнучи показати свою зневагу до таких правил і норм поведінки, дістав гранату РГД-5, яка відповідно до висновку судово-вибухотехнічної експертизи є ручною наступальною гранатою, від'єднав кільце від запобіжної чеки, після чого кинув вказану гранату, в бік потерпілих, які перебували на проїзній частині, та відповідно до висновку судово-вибухотехнічної експертизи перебували в зоні ураження вибухового пристрою та могли зазнати ушкоджень, при цьому виконавши всі дії, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено в зв’язку з тим, що запобіжна чека залишилась в підривнику, тобто з причин, які не залежали від його волі, а потерпілі залишилися живими, після чого з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинене кримінальне правопорушення з місця вчинення злочину зник на автомобілі.

Також у домоволодінні останнього було виявлено ще вибухові пристрої, а саме: два корпуси ручних наступальних, осколкових гранат РГД-5 без запалів, споряджені вибуховою речовиною – тротилом і придатні для проведення вибуху, які останній придбав при невстановлених в ході досудового розслідування обставинах та які під час проведення санкціонованого обшуку вказаного домоволодіння було виявлено та вилучено працівниками міліції.

Золотоніською міжрайонною прокуратурою на підставі п. 3 ч. 2 ст. 283 КПК України до суду направлено обвинувальний акт відносно жителя м. Золотоноша за вчинення злочинів передбачених ч. 2 ст. 15, п.п. 1, 5, 7, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України.

Обвинуваченому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

За інформацією  пресс-служби Золотоніської районної прокуратури

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар