Податківці влаштували акцію «Пам’ятаємо. Перемагаємо» (ФОТО)

1

Категорія: 

Напередодні Дня Перемоги Золотоніською ОДПІ було ініційовано та проведено акцію «Пам’ятаємо. Перемагаємо».

У День пам’яті 8 травня 2015 року до ЦОПу інспекції завітали учні Золотоніської СШІТ №2. І прийшли вони сюди невипадково. Безпосередньо в інспекції дівчата разом зі своїми педагогами взялися до кропіткої роботи з виготовлення червоних маків – символів пам’яті жертв війни. Цей символ, як розповіли юні майстрині, є алюзією, адже уособлює квітку маку й водночас кривавий слід від кулі.Виготовивши понад 5 десятків пам’ятних символів, дівчата водночас провели й майстер-клас для бажаючих.

Тож кожен відвідувач не лише отримав символ-прикрасу на свій лацкан, а ще й навчивсь власноруч її виготовляти.

«Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднаної нації. Слід пам’ятати: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять – запорука нашої перемоги сьогодні. Саме тому в День пам’яті ми, золотоніські податківці, вклоняємось перед подвигом наших батьків і дідів, а цей символ – червоний мак – нехай зворушить наші серця й ніколи не дає забути про страшні жертви війни», – таку думку висловлює в.о. начальника Золотоніської ОДПІ Павло Ільченко щодо проведення акції.Золотоніська ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар