В парку Шевченка відбувся фестиваль патріотичної пісні (ФОТО)

1

Категорія: 

Українська пісня – це істина душа народу. Це безкрає поле, яке засіяне духмяним зерном історії і заквітчане світлими людськими надіями, це любов до Батьківщини і ненависть до її ворогів. Вона завжди пахне запашними чорнобривцями і материнськими теплими долонями.

Щира  любов до української пісні 5 травня зібрала талановитих, обдарованих  виконавців в міському парку відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, щоб взяти участь в Фестивалі патріотичної пісні.  сам Фестиваль був присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

На захід були запрошені ветерани війни та бійці АТО. Для них в цей день звучали патріотичні пісні та вірші у виконанні учнів та педагогічних працівників навчальних та дошкільних закладів міста.

Фестиваль проводився з метою відродження та популяризації національно-патріотичної пісні, виховання почуття національної гідності, любові до Батьківщини, а також підтримки учасників АТО.

Перегляньте фото з заходу в нашій фотогалереї:

За інформацією Золотоніського відділлу освіти

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар