Золотоніського «кіборга» посмертно нагородили відзнакою (ВІДЕО)

1

Категорія: 

Мати загиблого у зоні АТО офіцера ЗСУ Євгена Півня отримала медаль за подвиг сина. Він був професійним військовим, який не одноразово їздив у небезпечні відрядження на схід країни. Одне із них закінчилось трагедією. 4 жовтня минулого року майор пожертвував своїм життя заради своїх солдат у Донецькому аеропорту.

Про це інформує ОДТРК "Рось".

71 річна Ганна Пилипівна досі не може повірити у те, що її молодшого сина вже немає серед живих. Жінка мужньо тримається, але, зізнається, щодня плаче. Євгена не стало у восени минулоріч. Як саме він загинув – жінка і точно не знає. Ій розповідали різні версії.

– Про те, що син воював у АТО  я  дізналася потім. Він мені нічого не казав. Не хотів, щоби хвилювалася, бо маю слабке серце, – пригадує жінка. – Знав тільки чоловік. Як мені потім переповів, він сказав нашому сину, щоб обережним був. А Женя відповів: «Як обережно, то це треба в бліндажі сидіть, а я маю по-справжньому захищати Батьківщину».

Матір розчулила синова посмертна відзнака. Як міській, так і обласній владі вона подякувала за постійну підтримку й турботу.

Ганна Пилипівна розповідає, Євген з дитинства мріяв про кар’єру військового. Після школи наслідував приклад батька – став офіцером. Сумлінна служба і бездоганна репутація дозволили дослужитись до майора. Із початку збройного конфлікту на сході Євген Півень відстоював інтереси неподільної України.

За проявлений героїзм жителя Золотоноші Євгена Півня представили до нагороди «За заслуги перед Черкащиною».
Окрім цього, загиблого офіцера представлено до звання Героя України. Найближчим часом це питання із державною нагородою має вирішитись, -- пообіцяли владці.

 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар