З проектом «Я вірю в Україну» золотонісці перемогли в конкурсі

1

Категорія: 

Така назва соціального проекту, який був представлений на V Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» волонтерами гуртка «Юний волонтер».За підсумками конкурсу Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі та Міністерством освіти і науки України проект визнано переможцем у номінації «Соціальний проект «Я вірю в Україну»». 23 квітня 2015 року членів гуртка і його керівника запросили в м. Київ на урочисту церемонію нагородження.

У святковій залі, в українських вишиванках із власноруч виготовленими оберегами золотоніські волонтери отримали з рук члена журі експертної комісії України Лілії Григорович Диплом за І місце, подяку керівникові гуртка та цінні подарунки – телевізор «Samsung», ювілейну монету «Революція гідності», збірник «суперкниг» на дисках та інші книги.

У свою чергу золотоніські волонтери вручили на згадку патріотичні обереги, а також книгу патріота України, ветерана педагогічної праці ЗОШ №6 Івана Дробного «Вереснева Золота печаль» та збірку віршів золотоніської патріотки Лідії Яр «Я вам Україну не віддам».

Після нагородження волонтери відвідали музей водно-технологічних інформацій, а потім вшанували пам’ять хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні на Майдані, поклавши до пам’ятників власноруч виготовлені сувеніри.

Волонтери вдячні міському голові В.О. Войцехівському за сприяння в організації поїздки до столиці.

Тетяна Нестеренко, вчитель трудового навчання Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Золотоніської міської ради

Джерело: "Черкський Край"

Фото: сайт ЗОШ №6

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар