Де в Золотоноші можна знайти безкоштовний WiFi (мапа)

1

Категорія: 

В сучасному світі важко знайти людину, котра не користується мережею Інтернет. Вдома, на роботі та й в кожної людини зараз в кишені мобільний телефон з доступом до Інтернету. Але бувають моменти, коли доступу до Всесвітньої Мережі немає взагалі коли він так потрібний. Тому ми пропонуємо ознайомитися з переліком місць в Золотоноші, де можна знайти безкоштовний WiFi.

Нижче на інтерактивній мапі ми розмістили місця, де є відкритий доступ до безкоштовного Інтернету. Зазвичай безкоштовний WiFi можна знайти в кафе та ресторанах. Крім них відкриті точки доступу в межах міста  мають автозаправні станції, кілька СТО та магазинів. Щодо державних закладів, то ми знайшли тільки одну організацію, котра піклується про своїх клієнтів та має відкриту точку доступу з безкоштовним WiFi — Золотоніська об'єднана податкова інспекція

Якщо ви помітили, що якесь місце з доступом до безкоштовного WiFi відсутнє на нашій мапі - будь ласка, повідомте про це в коментарях нижче або ж через форму зв'язку на сайті. Після перевірки ми обов'язково додамо його на мапу.

Щоб переглянути місця з безкоштовним WiFi в Золотоноші, перейдіть за посиланням нижче на мапу. Скористуйтеся навігаційними інструментами або коліщатком вашої 'миші' для збільшення та зменшення карти.

Перейти до інтерактивної мапи "Безкоштовний WiFi в Золотоноші"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар