Золотоніським школярам провели екскурсію Черкаським СІЗО

1

Категорія: 

17 квітня працівники Черкаського слідчого ізолятора УДПтС в Черкаській області спільно з начальником служби у справах дітей Золотоніського міськвиконкому Віктором Харіним та оперуповноваженою СКМД Золотоніського ИВ УМВС в Черкаській області Наталією Серьогіною, з метою профілактичного заходу, провели екскурсію до Черкаського СІЗО групі учнів загальноосвітніх шкіл міста Золотоноші, які перебувають на внутрішкільних обліках, обліках служби у справах дітей та кримінальної міліції.

Заступник начальника СІЗО з соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Савченко розповів правила поведінки на території охороняємої зони та дотримання заходів безпеки.

Підлітки мали змогу побачити на власні очі життя «по ту сторону ґрат». Відвідувачам показали камери, де утримуються ув’язнені неповнолітні, спортивну залу, шкільний клас та кімнату психоемоційного розвантаження. Під час зустрічі діти задавали питання, на які відповідав Олександр Васильович.

Віктор Харін та Наталія Серьогіна висловили щиру подяку пенітенціаріям за те, що надали можливість провести такий профілактичний захід, адже найбільше запам’ятовується те, що побачиш на власні очі.

Заступник начальника СІЗО Олександр Савченко висловив надію, що цих учнів він тут бачить вперше і востаннє, і лише в якості гостей, тому що не дивлячись на те, що для ув’язнених створені належні умови утримання, все це не замінить свободи та можливості спілкування з рідними та друзями.

За інформацією управління ДПтС України в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар