Проведено міжвідомчу нараду щодо попередження та протидії злочинам серед неповнолітніх

1

Категорія: 

Золотоніським міжрайонним прокурором сьогодні проведено міжвідомчу нараду за участю керівництва Золотоніського МВ УМВС України в Черкаській області, начальників служб у справах дітей Золотоніської міської ради та Золотоніської районної державної адміністрації, начальників відділу освіти Золотоніської районної державної адміністрації та відділу освіти Золотоніської міської ради з питань поліпшення виховної та профілактичної роботи серед молоді, попередження та протидії злочинам серед неповнолітніх.

Обговоривши стан попередження та протидії злочинам серед неповнолітніх, міжвідомча нарада зазначає, що вжиті органами державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та Золотоніським МВ УМВС України в Черкаській області заходи, спрямовані на реалізацію їх прав виявилися недостатніми.

Зокрема протягом 2014 року вдалось забезпечити зменшення рівня злочинності серед неповнолітніх, за вказаний період 4 неповнолітніми вчинено 3 кримінальні правопорушення.
Проте незважаючи на позитивні результати роботи на вказаному напрямку за результатами 2014 року в поточному році заходи вжиті для попередження злочинності серед неповнолітніх виявились недостатніми.

Так, протягом 3 місяців 2015 року неповнолітніми вчинено 3 кримінальних правопорушення, повідомлено про підозру 5 неповнолітнім у вчиненні 6 кримінальних правопорушень.

Також, занепокоєння викликає тенденція до зростання такого негативного явища, як втягнення неповнолітніх в злочинну діяльність.
Зокрема, протягом 2014 року не виявлено жодного такого факту, а протягом першого кварталу 2015 року 1 особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст. 304 КК України.

З метою покращення ефективності та результативності роботи у вказаній сфері керівниками правоохоронних органів та органів виконавчої влади заплановано низку заходів спрямованих на профілактику вчинення правопорушень неповнолітніми, проведення відпрацювань місць відпочинку молоді та найбільшого скупчення підлітків та молоді з метою виявлення підлітків, які вживають алкогольні напої та наркотичні речовини, проведення роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах та стан виконання батьками своїх обов’язків.

За інформацією пресс-служби Золотоніської міжрайонної прокуратури

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар