Спільний наряд працівників ДСО та Золотоніського райвідділу міліції затримав автокрадія

1

Якими матеріальними цінностями сподівався заволодіти зловмисник, ламаючи замки в стареньких «Жигулях», можна тільки здогадуватись, але кримінальне мислення тому і є незрозумілим нормальній людині, бо не вкладається в рамки здорового глузду.

Увечері, не дочекавшись навіть коли стемніє, не втримався від спокуси поживитись чужим майном житель м. Золотоноша. Але працівники приймального покою Золотоніської центральної районної лікарні, помітивши, що в автомобілі їхнього колеги – водія швидкої допомоги - нишпорить невідомий чоловік, вчинили виважено та оперативно – звернулись за допомогою в міліцію, повідомляє УДСО при УМВС України в Черкаській області.

Вже через дві хвилини після надходження сигналу «тривоги» на пульт централізованого спостереження УДСО при УМВС України в Черкаській області з приймального відділення Золотоніської ЦРЛ крадій був затриманий на місці скоєння злочину з речами, які намагався викрасти. Завдяки рішучим та професійним діям наряду працівників спеціального підрозділу груп затримання Канівського ВДСО (з дислокацією в м. Золотоноша) старшого сержанта міліції Масюка та працівників Золотоніського РВ старших прапорщиків міліції Гукова і Гуліча скоєння крадіжки було припинено. А затриманий чоловік, яким виявився раніше судимий за хуліганство та крадіжки місцевий житель 1982 року народження, був доставлений до чергової частини Золотоніського РВ УМВС області.

Наразі за даним фактом триває слідство.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар