Григорію Косирєву із Кединої Гори сповнилось 100 літ

1

Категорія: 

Серед довгожителів і в Золотоноші, і в Золотоніському районі переважно жінки, ті, що досягли 100-річного віку. А наприкінці березня до їхньої когорти приєднався й житель села Кедина Гора Григорій Васильович Косирєв, якому виповнилося 100 років.

Поздоровити довгожителя з такою поважною датою прибуло багато гостей. Із району — голова райдержадміністрації Олександр Лісовий, начальники управління праці й соціального захисту Валентина Скиба й територіального центру Владислав Остроглазов, голова районної ветеранської організації Тетяна Любаненко, а також своїх місцевих-- сільський голова з секретарем сільської ради Сергій Сало й Тамара Дорошенко, очільниця ветеранського осередку Марія Видриган з учасницями художньої самодіяльності.

Дідусь 25 березня 1915 року народження, народився в Алтайському краї. Закінчив технікум, а згодом і інститут в Новосибірську , здобувши професію зоотехніка. Працював за фахом, а також викладачем в сільськогосподарському технікумі. Одружився у 1941 році і разом з дружиною прожили у парі 70 років та виховали двох доньок., котрі вийшли заміж за українців. З Росії перебрався до них поближче і він, і з 1998 року проживає в селі Кедина Гора. В нього український паспорт і сам він почувається українцем.

На схилі літ про нього турбуються доньки Тетяна й Віра. А ще зять старшої Тетяни — Андрій Матвійович Безуглов переймається всіма житейськими справами тестя. Діти, внуки, правнуки й праправнуки – велика родина зібралася пошанувати свого 100-літнього ювіляра. І в цьому його найбільше багатство.

Олеся Помагай, "Черкаський Край"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар