Молоді золотоніські баскетболісти показують чудові результати в Черкасах

1

Категорія:

9 березня в Черкасах в ДС "Будівельник" проходив турнір зі стрітболу серед школярів, команди старшої вікової групи були поділені на групи. У своїй групі молоді баскетболісти Золотоноші, чемпіони турніру минулого року, обіграли черкаські школи №16 з рахунком 11-10 і №17 (Нагорний Дмитро, Войтович Ярослав) 12-10.

В останньому матчі Станіслав Наливайко реалізував 4 триочкових кидка. У фіналі на золотонісців вийшла команда "Берегині", яка і посіла перше місце обігравши наших хлопців з рахунком 11-7. Наші посіли друге місце, але вважаємо, що це навіть навіть дуже хороший результат, в порівнянні з тим, на кого вони пройшли на груповій стадії (черкаські школи представляли гравці Мавп-99 , які часом беруть участь у іграх шкільних команд).

Далі 20 березня Золотоноша приймала зональний турнір за вихід у півфінал обласного чемпіонату серед школярів з баскетболу. У нашій відбірковій групі, крім нашої команди, були команди смт. Драбів, Іркліїв, Шабельники. Гімназисти не дали навіть жодного шансу суперникам, по черзі вигравши у команд Драбова (86-13), Ірклієва(86-20) та Шабельників (68-15). Найбільше очок у команді набрали гравці які грають у дорослій команді в чемпіонаті Черкас у складі "Легіону": Тараненко Влад 3 матчі-75 оч., Наливайко Стас 3 матчі-50 оч, Ярошенко Андрій 3 матчі-43 оч.

Півфінал і фінал обласного чемпіонату проходив у Черкасах 27 березня, у півфіналі наші хлопці впевнено переграли команду Звенигородки (94-49), у фіналі поступившись Черкасам 46-75. В результаті друге місце, дуже навіть хороший результат для нашого невеликого міста.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.