Розпочався ремонт траси від Золотоноші до кордону з Київською областю (ВІДЕО)

1

Категорія: 

На Черкащині ремонтують трасу «Бориспіль-Дніпропетровськ». Ремонт ямковий і Черкасиоблавтодор планує виконати його на трьох із половиною тисячах квадратних метрів траси. Ціна такого тимчасового задоволення – більш ніж 1 млн.грн.

Другий день поспіль 8 бригад облавтодору приводять до ладу трасу від Золотоноші до кордону з Київською областю. Усього відремонтують 3,5 тисячі кв.м. Водіям, та й самим автодорожникам хотілося б, щоб трасу довжиною 80 км оновили повністю. Та квадратний метр нового покриття коштує 350 грн., відтак кілометр траси обійдеться в 4-5 мільйонів. Тож поки на капітальний ремонт – очікувати марно. Фахівці кажуть – за сприятливих погодних умов, ямкового ремонту вистачить хіба що на рік, інформує ТРК "Рось".

Нині також триває ремонт дороги від Черкас до Білозір’я на лівому боці траси. Тут теж проводять ямковий ремонт. На правий же – чекатиме капітальне відновлення. Паралельно йдуть роботи у напрямку «Сміла – Ротмистрівка». Опісля оновлення доріг державного значення автодорожники візьмуться за місцеві автошляхи.

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар