Комісію, яка встановлює інвалідність відкрили в Золотоноші

1

Категорія: 

Міжрайонну медико-санітарну експертну комісію (МСЕК), яка обслуговуватиме лівобережні райони Черкащини, 26 березня відкрито у Золотоноші.

Про це повідомляє видання "Прочерк".

Нагадаємо, МСЕК проводить експертизу особам, які звертаються для встановлення інвалідності.

– Учора у новій комісії був перший прийом, – зазначив у коментарі «Прочерку» міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. – Я бачу великий позитив у створенні комісії: це – наближення послуги до людей. Драбівцям і чорнобаївцям тепер не потрібно їздити на експертизу аж у Черкаси, а золотонісці проходитимуть її взагалі майже вдома. Зрозуміло, ми чим могли допомагали відкриттю відділення: знайшли приміщення, допомогли зробити ремонт.

Золотоніська МСЕК розміщена у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при міському управлінні соціального захисту. Тому, на переконання Віталія Войцехівського, МСЕК виконує не лише свої безпосередні функції, але й сприяє реабілітаційним заходам для людей із інвалідністю. Тим більше, що раніше за сприяння керівника Черкаського обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕ) Владлена Лепського терцентр отримав цінне реабілітаційне обладнання, зокрема, пневмомасажер.

– Найголовніше, що всі ці послуги – безкоштовні, а це зараз дуже важливо! – наголосив Віталій Войцехівський. – Тож я дуже вдячний керівництву обласного центру МСЕ за співпрацю.

У самому обласному центрі МСЕ також задоволені співпрацею із Золотоніською міськрадою.

– Експертиза повинна бути наближеною до людей з особливими потребами. Не вони до нас, а ми до них! – наголосила в коментарі «Прочерку» заступник головного лікаря обласного центру МСЕ Світлана Макаренко. – Донедавна золотоніський «кущ» був дещо обділений експертизою на місцях. Тепер же люди, які приходять до Золотоніського терцентру соцобслуговування отримуватимуть не тільки реабілітаційну, але й експертну допомогу.

Загалом в області працює 12 МСЕК. Регіональні міжрайонні комісії розміщені в Умані, Червоній Слободі, Смілі (психіатрична), а тепер – і в Золотоноші; до решти фахівці виїжджають із обласного центру.

Фото: газета «Златокрай»

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар