Золотоніська санаторна школа отримала золоту медаль на міжнародній виставці в м. Київ

1

Категорія: 

12 березня 2015 року у м. Києві відбулася Шоста Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади освіти  - 2015». Організаторами виставки були  Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий світ», Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом в Україні, який представляє найбільшу кількість національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти, а також закордонних навчальних закладів та освітніх агенцій, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику, тому розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

На виставці були представлені 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови. Зокрема:

  • 75 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;
  • 20 – закордонних навчальних закладів та міжнародних освітніх агенцій;
  • 495 – органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів;
  • 134 – навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади;
  • 26 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, сучасних програм та рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.

Упродовж трьох днів роботи виставки педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі мали змогу спілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінюватися досвідом педагогічної практики, ознайомитися з сучасними технологіями навчання.

У виставці взяли участь  18  загальноосвітніх  навчальних закладів  Черкаської області, Департамент освіти і науки Черкаської обласної державної   адміністрації та Черкаський  обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради. Всі учасники презентували інноваційні розробки та проекти, педагогічні технології, досвід упровадження інновацій у діяльність закладу освіти, новітні методики як необхідні складові підвищення якості освіти.

Освіту Золотоноші представляла Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат. Навчальний заклад у методичному посібнику «Плекаємо майбутнє України» презентував досвід роботи з організації громадянсько-патріотичного виховання.

За свою роботу школа отримала Диплом переможця та Золоту медаль, повідомляє сайт школи.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар