Наркоторговця засуджено до 6 років позбавлення волі

1

Золотоніським міськрайонним судом винесено обвинувальний вирок відносно особи за ч. 2 ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Так, раніше судимий, непрацюючий 27-річний житель Золотоніського району, незаконно зберігав при собі наркотичний засіб, який згідно висновку судово-хімічної експертизи являється особливо - небезпечним наркотичнимзасобом ацетильований опій та в подальшому незаконно його збув.

Він же, повторно незаконно збув наркотичний засіб, який згідно висновку судово-хімічної експертизи являється особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – опій ацетильований.

Золотоніським міськрайонним судом особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України та призначено покарання у вигляді 6 років та 2 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

За інформацією пресс-служби Золотоніської міжрайонної прокуратури

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар