«Задекларуй доходи в перші дні весни!»

1

Категорія: 

Під таким гаслом на початку березня працівники Золотоніської ОДПІ організували та провели низку заходів, аби нагадати декларантам про їх обов’язок перед державою.

Цими днями декларанти-жінки отримували від податківців квіти та солодощі. У свою чергу відвідувачі ЦОПів, підтримавши акцію «Творчий бум до 8 березня», нанесли малюнки та святкові побажання на велике полотно. Його заздалегідь підготували золотоніські податківці разом із волонтерами, а згодом вивісили цей святковий шедевр на стенді.

«Добробут нашої держави залежить тільки від нас!», «Декларуйте свої доходи вчасно!», «Не будьте байдужими!», «Ми – розбудовники нашої України!», «Я хочу, щоб наша Золотоніщина розквітала!», «Українські жінки – найчарівніші у світі!» – такі думки й побажання закарбували відвідувачі-декларанти на полотні, не забувши домалювати квіти, українські орнаменти й візерунки.

Крім того, золотоніськими податківцями проведено флеш-моб «Задекларуй доходи в перші дні весни!», до котрого залюбки долучились як волонтери, так і учні підшефних класів золотоніської спеціалізованої школи № 1 із поглибленим вивченням економіки та правознавства. Так учні, вдягнувши футболки та кашкети патріотичних кольорів, завітали до супермаркету «ЕКО-маркет», аби залучити його відвідувачів до деклараційної кампанії. Хлопці та дівчата гучно й весело вигукували гасло: «Задекларуй доходи в перші дні весни!», тримаючи різнобарвні плакати із весняними нарисами (на фото). Також під час даного заходу усі відвідувачі супермаркету отримали пам’ятки, де було перелічено доходи, котрі підлягають обов’язковому декларуванню.

Цього тижня податківці в рамках обласного просвітницького сервісу «Швидка допомога громадянам та бізнесу» здійснили також виїзди до населених пунктів Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів, де зустрілись із декларантами та провели роз’яснювальну роботу й надали допомогу у заповненні декларацій.

«Приємно, що багато потенційних декларантів відгукнулись на заклик задекларувати свої доходи саме в перші дні весни. Варто відзначити, що переважна їх більшість – чоловіки. А це говорить про те, що представники сильної статі дбають про своїх жінок – матерів, дружин, доньок, сестер. Адже, декларуючи доходи, вони виконують свій обов’язок перед суспільством. Таким чином вселяють жінкам впевненість у завтрашньому дні, гарантуючи стабільність й розвиток нашого краю і всієї України», – наголошує в.о. начальника Золотоніської ОДПІ Павло Ільченко.

Загалом протягом акційного тижня 107 громадян виявили бажання задекларувати свої доходи. В акції ж взяли участь близько п’яти десятків учнів, волонтерів, працівників Золотоніської ОДПІ.

За інформацією Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар