Золотоніські діти закликають дорослих бути чесними і справно сплачувати податки

1

Категорія: 

Нещодавно в рамках обласного Тижня декларування доходів, оголошеного ГУ ДФС в Черкаській області, учні 9-11 класів Золотоніської спеціалізованої школи інформаційних технологій № 2 диспутували щодо ролі сплати податків у розбудові нашої держави. Пригадавши історію виникнення самого поняття «податок», обсудили його функції і те, як працює механізм податкової системи сьогодні.

Згодом учням було запропоновано написати твори – звернення до декларантів, на що діти залюбки погодились. У результаті з-під пера дітей вилились на папір досить зрілі та змістовні думки. Відрадно, що такі юні хлопці та дівчата ясно розуміють, для чого існують податки і їх роль. У своїх численних творах учні закликали дорослих неухильно сплачувати податки та декларувати отримані доходи. Адже, як зазначають діти, майбутнє нашої країни залежить від того, наскільки її громадяни є чесними та добропорядними.
«Дорогий громадянин України. Задумайся про своє майбутнє і майбутнє своїх нащадків. Не підривай міст, що веде нашу країну до благополуччя і цивілізованості. Задекларуй доходи. Залишися чесною людиною…», – це лиш маленький уривочок із твору учениці 11 класу Анастасії Мачуської.

«Регулярна сплата податків – наш обов’язок перед Батьківщиною. Не будьте байдужими та безвідповідальними – сплачуйте податки вчасно й регулярно. Кожен має усвідомити, що розбудова успішної держави залежить лиш від нас самих», – просить Тетяна Миргородська.

А ось що пише Альона Кальницька, теж 11-класниця:

«Я вважаю, що кожен повинен працювати офіційно та отримувати задекларовані доходи. Адже ми – творці нації. Саме від нас залежить майбутній розвиток та добробут нашої країни».

Оксана ж Восколович закликає:

«Давайте подумаємо разом про найменш захищені верстви населення: пенсіонерів, багатодітні родини, солдатів, які захищають нашу країну на сході. Останнім, як нікому, потрібна наша допомога… Сплативши вчасно податки і задекларувавши свої доходи, ви можете урятувати солдатське життя, допомогти переселенцям та їхнім дітям…».

«В наш час, коли в Україні відбуваються кардинальні перетворення в соціально-економічній та політичній сферах, і значна увага приділяється створенню ефективної системи оподаткування, актуальність написаних учнями творів є очевидною, – зазначив в.о. начальника Золотоніської ОДПІ Павло Ільченко. – Адже від механізму стягнення податків залежить формування доходної частини бюджету, а це, як відомо, основна фінансова база держави. Зазначу, що робота, яка проводиться Золотоніською ОДПІ, забезпечує постійні, стабільні й повноцінні надходженням коштів до бюджету».

За інформацією Золотоніської ОДПІ ГУ ДФС в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар