До Золотоноші завітає начальник обласного УДАІ УМВС (ОНОВЛЕНО)

1

Категорія: 

Потрапити на особистий прийом до начальника УДАІ УМВС полковника міліції Ярослава Чубатюка та до його заступників зможуть незабаром жителі кількох районних центрів.

Начальник УДАІ УМВС полковник міліції Чубатюк Я.Е. буде приймати громадян – м.Золотоноша та Золотоніського району – 27.03.2015 року за адресою: м. Золотоноша, вул. Відродження, 16 (центр надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування м.Золотоноша, Золотоніського, Чорнобаївського та Драбівського районів при УДАІ УМВС).

Години прийому:
- з 9.00 до 11.00 год.- прийом громадян;
- з 11.00 до 11.30 год.- спілкування з представниками ЗМІ.

Також заступник начальника УДАІ УМВС підполковник міліції Нікітенко В. В. буде приймати громадян по області - м.К.-Шевченківський та К.-Шевченківського району – 26.03.2015 року. За адресою: м. К.-Шевченківський, вул. Енгельса, 4а.

Заступник начальника УДАІ УМВС підполковник міліції Ткаченко Олег Олександрович буде приймати громадян - м. Звенигородка та Звенигородського району – 30.03.2015 року. За адресою: м. Звенигородка, вул. Кримського, 35-а.

Останнім часом зустрічі керівництва стражів доріг з громадськими активістами та громадянами значно почастішали. Хоча й кількість питань у громадян до цієї структури не зменшується.

За інформацією видання "Черкаський край"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар