Підрозділ власної безпеки фіскальної служби провів 48 службових розслідувань

1

Категорія: 

За повідомленням відділу власної безпеки головного управління ДФС у Черкаській області цього року у напрямку профілактики проведено 163 заходи з упередження корупційних правопорушень. Відбулось 48 службових розслідувань і перевірок, повідомляє Золотоніська ОДПІ.

За їхніми результатами керівництву державних податкових інспекцій області внесено 34 подання для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 25 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

До органів прокуратури направлено 4 матеріали для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. За даними матеріалами відкрито 2 кримінальних провадження щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних проступків. На даний час триває досудове розслідування.

ГУ ДФС у Черкаській області просить черкащан одразу повідомляти про будь-які протиправні дії працівників фіскальної служби за номером телефону довіри Головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-81, або за номером спеціальної гарячої лінії ГУ ДФС у Черкаській області 33-91-34.

Також дієвим інструментом двостороннього зв’язку із підприємцями та громадянами є інтерактивний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс». За номером (044) 284-00-07 фахівці сервісу приймають звернення про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкових інспекцій та митниць, оперативно та в повному обсязі вирішують суперечливі питання, які виникають в процесі адміністрування податків, або під час митного оформлення.

З початку року за номером «Пульсу» надійшло 8 звернень від платників та громадян Черкаської області.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар