Золотоніщина прийняла Прапор Доброчинності

1

Категорія: 

23 лютого 2015 року представники освітянської спільноти разом з керівниками Золотоніського району головою райдержадміністрації  Лісовим Олександром Анатолійовичем, головою райради Саранчею Валерієм Петровичем, начальником відділу освіти Денисенко Валентиною Василівною зібралися у залі засідань районної ради  з нагоди знаменної події: лідери учнівського самоврядування шкіл району на чолі з президентом Дошкою Євгенією, ученицею Бубнівско-Слобідського НВК, приймали Прапор Доброчинності  на нашій гостинній  Золотоніській землі від делегації Черкаського району.

Представляли  наш район Плодистий Владислав, голова учнівського самоврядування Білозірської ЗОШ, Григорчук Людмила Василівна, заступник начальника Черкаського відділу освіти, Висоцька Марія Петрівна, методист РМК та Перцова Ірина Володимирівна, заступник директора Білозірської ЗОШ, повідомляє відділ освіти Золотоніської РДА.

Прапор Доброчинності  почав свою ходу  зовсім недавно. За ініціативи учнівського самоврядування Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28, п'ятнадцять Черкаських шкіл зібрали 100000 гривень на протез воїну АТО, за що отримали Прапор Доброчинності від голови обласної державної адміністрації Ткаченка Юрія Олеговича та голови обласної ради Коваленко Валентини Михайлівни  з побажанням передавати прапор від школи до школи за добрі справи. Прапор Доброчинності - це висока оцінка роботі, яку проводять педагогічний та учнівський колективи нашого району. «Сьогодні дорослі і діти мріють лише  про одне: щоб якнайшвидше закінчилась війна, і додому повернулися всі, хто захищає нашу Батьківщину на Сході України, - зазначила Євгенія Дошка. Ще з часів Революції Гідності ми дружно стали єдиною волонтерською командою.

У всіх школах Золотоніського району, щоб підтримати своїх героїв-земляків, організовуються одна за одною волонтерські акції. За цей час ми зібрали біля 100 тис. грн., на які придбали і передали через волонтерів найнеобхідніші речі для воїнів-учасників антитерористичної операції. Це і матраци, спальні мішки, ковдри, постільна білизна, термобілизна,  миючі засоби, теплі речі, одяг, взуття посуд, навіть генератори, приціли, тепловізори, бронежилети та інше.

Учні шкіл нашого району взяли участь у акціях «Голуб Миру», « Напиши листа солдату», «Малюнок для воїна»… і сотні чудових, добрих, ніжних листів та малюнків полинули на передову. До Дня Святого Миколая та  Нового року всі навчальні заклади долучилися до районної акції «Оберіг для захисника Вітчизни!». Біля 1000 оберегів нашим захисникам, зроблені тендітними дитячими ручками, були милим і душевним сюрпризом!  Вироби з бісеру, ляльки-мотанки,  стрічечки,  квіточки, сердечки, ладанки, іконки та, звичайно ж, дитяча любов - ось із чого складаються ці обереги, що підтримують моральний дух наших воїнів.

У рамках проектної роботи «Подаруй  тепло свого серця тому, хто поряд», учні виготовляли «валентинки» для своїх друзів і рідних. Найкращі «валентинки» діти  надіслали нашим захисникам в зону АТО. Кожен намагався проявити фантазію, написати якнайкращі побажання, щоб підтримати героїв-захисників. «Ми вас чекаємо», «Повертайтеся живими», «Ми молимося за вас»,  «Героям слава!»  - такими словами закінчувалися дитячі вітання. Вони також бажали солдатам міцного здоров’я, миру  та здійснення мрій.

У рамках Всеукраїнських акцій колективи шкіл району сплели 46 маскувальних сіток та  48  маскувальних костюмів (названих «кікімора»). Вони й зараз продовжують виготовлятися. На сьогодні у школах проведено більше 20 ярмарок-розпродажів солодощів, приготовлених учнями та батьками, з яких  виручено біля 12 тис. грн. Ці кошти через волонтерів спрямувані на потреби  захисників та закуплено ліки для поранених бійців. Неможливо  сьогодні злічити , скільки зібрано було  продуктів харчування, консервації, солодощів, і надалі збирається та передається на підтримку нашої  армії». Відрадно, що ві, без виключення, навчально-виховні заклади  нашого району приєдналися до Всеукраїнської акції «Ланцюг єднання». Добро завжди об’єднувало людей. А наші  добрі справи, які зробили колективи шкіл району, ми об’єднали  у символічний український вінок – «Вінок добрих справ», який сьогодні й презентували. Ми переконані, що саме добрі справи виховують дітей справжніми патріотами,  що  не стоять осторонь, здружують, підтримують, захищають нас у лиху годину.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар