Золотоніська ОДПІ запрошує майбутніх платників податків і зборів до участі в конкурсі

1

Категорія: 

Державна фіскальна служба України проводить з 1 січня 2015 року  Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини», який покликаний виховати культуру сумлінного платника податків, зборів та платежів у школярів та ознайомити їх із професією фахівця податкової та митної справи, а також спонукає дітлахів до творчості, реалізації творчих здібностей у прозі, поезії, комп’ютерній анімації, а також у галузі образотворчого мистецтва.

Наразі проходить перший (районний) етап конкурсу, який триватиме до 15 квітня 2015 року. Участь у конкурсі приймають дві категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

 

  • І  категорія:  станом на 1 січня  2015 року виповнилося  9-11 років;
  • ІІ  категорія: станом на 1 січня 2015 року виповнилося 12-15 років.

До участі приймаються індивідуальні творчі роботи за трьома напрямками: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. Тематика робіт: сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни.

Другий етап конкурсу відбудеться у травні й проходитиме на регіональному рівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори робіт, які посядуть перші місця на другому етапі, стануть лауреатами Всеукраїнського рівня.

Переможці регіональних відбіркових турів візьмуть участь у загальнонаціональному визначенні переможців, що відбуватиметься протягом червня-серпня цього року.

Роботи на конкурс потрібно подавати до Золотоніської ОДПІ за адресою: м. Золотоноша, вул. Шевченка, 153, каб. 103.

Детальніше дізнатися про умови конкурсу та вимоги до творчих робіт можна звернувшись до територіальних органів фіскальної служби області за місцем проживання або за номером телефону сектору комунікацій головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-34.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар