Оперативники фіскальної служби вилучили з незаконного обігу 7 тис. літрів дизельного палива [Фото]

1

Співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області виявлено підпільну АЗС, що впродовж тривалого часу незаконно діяла на території одного з автотранспортних підприємств обласного центру.

З’ясовано, що директор черкаського приватного підприємства здійснював зберігання та реалізацію дизельного пального без дозвільних документів. Продаж паливно-мастильних матеріалів відбувався за готівкові кошти без відповідного відображення в податковому та бухгалтерському обліках. Коло клієнтів охоплювало суб’єкти господарювання, що здійснюють транспортні послуги, а також місцеві жителі.

В результаті оперативних заходів з незаконного обігу вилучено  7 000 літрів дизельного пального загальною вартістю 112 тис. грн. та автозаправне обладнання (заправна колонка), складено відповідний протокол. Вилучені товарно-матеріальні цінності передано на тимчасове відповідальне зберігання до прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Наразі триває перевірка та з’ясовуються всі обставини діяльності приватного підприємства.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар