Стартувала кампанія «Декларування-2015»

1

Категорія: 

Золотоніська ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області інформує, що відповідно до норм Податкового кодексу України з 1 січня 2015 року в Україні стартувала щорічна кампанія декларування доходів громадян. Платники податку, які згідно з розділом ІV Кодексу зобов’язані подавати декларацію,  подають її до 1 травня 2015 року.

Платників Золотоніського району запрошуємо в Золотоніську об’єднану податкову інспекцію, яка знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 153.

Нагадуємо, що власники цифрових підписів можуть отримати електронний ключ, та звітувати не виходячи з дому.  Пункт акредитованого центру сертифікації електронних ключів працює у Золотоніській ОДПІ за адресою: м. Золотоноша вул. Шевченка, 153, каб. 200, телефон (04737) 5-37-73.

Допомогу у складанні та поданні декларацій про майновий стан і доходи за 2014 рік можна отримати у центрі обслуговування платників податків Золотоніської ОДПІ.

У 2015 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

За інформацією Золотоніської ОДПІ

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар