Закидавши золотоніське таксі гранатами, чоловік втік у Львів

1

Надзвичайно важливим в даний чає є питання незаконного переміщення зброї, боєприпасів та вибухових речовин, недопущення обігу засобів ураження на території області, інформує очільник Черкаської обласної міліції Владислав Пустовар.

На вчорашній підсумковій річній прес-конференції він повідомив, що, зокрема, нещодавно мали місце факти відкритого застосування і вилучення небезпечних видів зброї.

Так, 19 грудня в Черкасах під час конфлікту чоловік кинув гранату, однак вона не спрацювала. Громадянин ще й стріляв з травматичного пістолету, поки його не затримали.

25 грудня в Черкасах також затримали дебошира, що стріляв у міліціонерів.

«Останній випадок трапився 27 грудня в Золотоноші, коли місцевий житель під час конфлікту кинув три гранати РГД-5 в автомобіль таксі. Внаслідок вибуху постраждав автомобіль, але не люди. Протягом доби міліціонери затримали чоловіка вже у Львові, звідки він, очевидно, хотів виїхати за територію держави. У ході обшуку у чоловіка також вилучили гранати без запалів та записи по виготовленню вибухових речовин, хімічні сполуки», – повідомив Владислав Пустовар.

Детальніше дивіться відео з прес-конференції від видання "Прочерк"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар