Золотонісці відправили для захисників України автомобіль і теплі речі

1

Категорія: 

24 грудня від приміщення Золотоніської районної ради та райдержадміністрації в зону проведення антитерористичної операції відправлено модернізований повнопривідний автомобіль ,,УАЗ”. Фахівцями СТОВ ,,Пальміра” було переоснащено цивільний автомобіль ,,УАЗ”, пофарбовано його в захисний колір, зроблено захисні щити на вікна, тобто автомобіль підготовлено до умов бойових дій.

Та не лише автомобіль буде допомагати нашим бійцям у зимові дні. Його завантажено продуктами харчування. Крім того, нашим захисниками передано теплі речі, камуфльовані сітки та засоби обігріву – дві ,,буржуйки”.

Автотранспортне підкріплення, пічки та пальне надало сільськогосподарське підприємство СТОВ ,,Пальміра”. а продукти харчування і теплі речі зібрали для українських захисників жителі району.
Все це для військових доставлять представники Золотоніського районного громадського формування з охорони громадського порядку ,,Народна Самооборона” у місто Щастя, де дислокується батальйон ,,Айдар”, та вручать землякові, жителю села Піщане Валерію Коцару.

Влада району дякує всім небайдужим керівникам районних підприємств, установ і організацій, жителям району за посильну допомогу та закликає у подальшому продовжувати збір продуктів харчування, теплих речей, медикаментів, засобів обігріву, щоб наші військові відчували постійну підтримку.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради, "Про головне"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар