Учні санаторної школи поставили виставу на тему останніх подій на сході країни [ВІДЕО]

1

Категорія: 

На почтаку цього тижня, в рамках міського семінару заступників директорів з виховної роботи та вчителів історії з проблеми "Патріотичне виховання на уроках та в позакласній роботі", який проходив на базі  Золотоніської санаторної школи-інтернат, школярі презентували театральну виставу на тему останніх військових подій на сході нашої країни.

Учасники шкільного театру «Точка зору» запросили гостей на виставу «Нам болить за Україну, або Недитячий погляд на війну». Актуальна тема подій на сході України розчулила глядачів до сліз. І дорослі, і старшокласники вдумливо дослухалися до кожного слова, сказаного юними акторами. Найбільшим подарунком для юних акторів стали сльози на очах у глядачів.

Юні актори з шкільного театру «Точка зору» вже не перший раз організовують подібний творчий виступ. Весною цього року вони презентували постанову «Стоїть Вкраїна, чорна, як вдова», у якій тісно переплелися тема Великої Вітчизняної війни та Революції гідності.

Пропонуємо вам переглянути повний відеозапис театральної постанови Нам болить за Україну, або Недитячий погляд на війну».

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар