Представники релігійних конфесій міста провели зустріч за круглим столом [ФОТО]

1

Категорія: 

Минулої п'ятниці в будівлі міської ради відбулася зустріч представників різних релігійних конфесій Золотоноші з представниками міської влади, де обговорювалися проблеми та побажання на різноманітну тематику. На зібранні були присутні зокрема представники УПЦ КП, УПЦ МП, УГКЦ, євангелисти-баптисти та протестанти.

Подібний круглий стіл проводиться в райцентрі вперше. Приводом для його організації стало нещодавне відкриття пам'ятника героям Небесної Сотні, освячувати який різні релігійні конфесіі вирішили разом.

Вислухати про імовірні проблеми, або ж почути пропозиції до місцевої влади чи громади - таку головну мету заходу задекларував міський голова Віталій Войцехівський. 

Пастор євангелистських християн баптистів  "Відродження" розповів про те, що їхні прихожани активно допомагають біженцям зі сходу. Також він зазначив, що в територіальному центрі соцобслуговування  постійно триває збір допомоги. Закінчив він свій виступ розповіддю про співпрацю прихожан з Кременчуцькою колонією та різноманітну допомогу неповнолітнім і "складним" сім'ям.

Настоятель Свято-Успенського собору Ярослав Івануса висловив своє невдоволення щодо розпочатого будівництва храму УПЦ КП на території Золотоніської Центральної лікарні, бідкаючись, що його парафію не поставили до відома. Але, як виявилося, про цей факт було оголошено завчасно. Рішення ж було погоджене з міською владою та з головним лікарем ЦРЛ.

Отець Ярослав звернув увагу на чутки, які з'явилися в деяких інтернет-виданнях кілька місяців тому. Тоді джерела зазначали, що він відмовився відспівувати воїна АТО Вадима Чуруту. За його словами, все було погоджено з родичами загиблого, тому появу подібних заяв він зрозуміти не може.

Делегати круглого столу також обговорили питання спільної допомоги жителям міста, які цього потребують, а також відзначились палкою суперечкою з приводу мови проведення богослужінь на спільних заходах.

В одному ж всі преставники були одностайні - подібні зустрічі обов'язково слід організовувати регулярно. На думку священнослужителів всі релігійні громади так чи інакше беруть участь у житті міста, тому бажано об'єднувати зусилля і вирішувати всі питаня, що стосуються громади, разом. 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар