Кадрові зміни в Золотоніській ОДПІ

1

Категорія: 

Наказом Державної фіскальної служби України від 12 листопада №1385-о призначено в порядку переведення до органів ДФС Черкаської області Ільченка Павла Васильовича на посаду першого заступника начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Даним наказом на нього покладено виконання обов’язків начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. Ільченка П.В. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.
Ільченко Павло Васильович з травня ц.р. до цього часу очолював Золотоніську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Черкаській області.
Наказ підписав Голова Державної фіскальної служби України, голова комісії з реорганізації Міністерства доходів і зборів І.О.Білоус.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар