Золотоніське МРЕВ ДАІ: прохання до водіїв буди уважнішими в період несприятливих погодних умов

1

Категорія: 

Шановні жителі Золотоніщини! Кожен водій знає, що несприятливі погодні умови значно ускладнюють рух транспорту. Дощ, туман, снігопад - саме вони в певній мірі стають супутніми причинами дорожньо - транспорних пригод в осінньо-зимовий період. Керування автомобілем на слизькій проїздній частині, з обмеженою оглядовістю вимагають від водіїв відповідної уваги та певних навиків.

Особливу увагу слід звернути на стан зовнішніх світлових приладів транспортних засобів, склоочисників та подбати про встановлення на своїх автомобілях шин з зимовим малюнком протектору.

Водії! Будьте уважним на дорозі. При виборі швидкості руху враховуйте погоду в Золотоноші та районі, чітко дотримуйтеся правил дорожнього руху та вимог дорожніх знаків!

Працівники ДАІ звертаються до водіїв з проханням бути особливо уважним, користуватись пасками безпеки, дотримуватись безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість, рухатись з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями, обов’язково надавати перевагу в русі автомобілям оперативних служб (каретам швидкої допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони тощо). Також не залишайте свої авто на проїзній частині, не заважати роботі снігоприбиральної техніки, аби дорожні та комунальні служби змогли забезпечити очищення вулиць та доріг.

Шановні пішоходи! Пам’ятайте, що за таких складних погодних умов видимість обмежена. Переходьте дорогу лише у встановлених місцях. Будьте особливо уважними та обережними у вечірню та нічну пору доби!

Відділення ДАІ з обслуговування адміністративних територій м.Золотоноша та Золотоніського району

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Так як міськрада ускладнює рух, ніякі погодні умови не йдуть у порівняння. Чужі в Золотоноші не зможуть їздити. Відсутність знаків, не писані правила, які чомусь всі знають, це жесть. Чомусь всі переконані, що якщо вулиця центральна, то вона головна, а ПДР для лохів. Міськрада знаки не вивішує, хоча вони мають бути на кожному перехресті, розмітки майже не видно. Зате повісили біля ПТУ-40 знаки СТОП під гірку, де вони зовсім не потрібні, бо є шлагбауми, мабуть щоб по ожеледиці люди трошки поштовхались бамперами та попаслись даішники. Якщо нас приймуть в ЄС, то це буде кінець ЄС. Коли в цивілізованій країні ДТП, то буде проаналізовано і створено умови, щоб його там більш не було.

При чому тут міська рада? Дорогами займається ДАІ та Служба доріг (Укравтодор).

Читайте Закон про дорожній рух. Міськрада власник дороги у місті.

Додати новий коментар