Золотоніщина візьме участь в польсько-українському проекті

1

Категорія: 

Нещодавно у залi засiдань Золотонiської  районної ради вiдбулася зустріч з керівниками спільного польсько-українського проекту «Суспільний капітал для місцевого самоврядування. Клуби громадського діалогу в регіонах», а зокрема із заступником директора Щецинського регіонального центру Фундації розвитку місцевої демократії Пшемиславом Фенрихом та координаторами проекту з української сторони.

Участь в заході взяли заступник голови Золотоніської райдержадміністрації Андрій Ляпкало, голова районної ради Валерій Саранча, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації в районі.

– Метою даного проекту є активізація конструктивного діалогу в громадах міст різних регіонів України з питань реформи місцевого самоврядування, привернення уваги різноманітних суспільних, професійних груп мешканців до обговорення питань життя їхніх міст, спонукання до участі в розробці принципів і конкретних документів, які визначатимуть життя територіальних громад в Україні, – зазначив пан Пшемислав, звертаючись до присутніх.

Учасники зустрічі переглянули наявні на сьогодні напрацювання нормативної бази реформи, після чого відбулась модерована дискусія з означеного питання. Ключові пропозиції, проблеми, висловлені учасниками, згодом узагальняться  з подальшим представленням розробникам нормативно-правової бази реформи та широкій громадськості.

Пшемислав Фенрих зауважив, що було б доречно створити у нашому регіонів Клуб громадського діалогу як неформальний майданчик для обговорення нагальних проблем мешканців, інструмент налагодження конструктивного спілкування та пошуку найефективніших відповідей на питання, що стоять перед громадою. Це також було б одним із результатів представленого ним спільного польсько-українського проекту.
– Сподіваємося, що участь Золотоніщини в реалізації проекту сприятиме і появі нових ідей для розвитку міжнародної співпраці міста та нових цікавих контактів, – зазначила у підсумку координатор проекту з української сторони Оксана Колісник.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар