Кубок Маслоробного комбінату з футболу здобули гімназисти [ФОТО]

1

Категорія: 

Завершився  традиційний Кубок Маслоробного комбінату з футболу, організатором якого в рамках підтримки місцевого юнацького спорту виступає Голова правління підприємства Владислав Кулініч. 

В турнірі приймають участь старшокласники усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Градус змагань, який щороку відзначався досить високим рівнем (фактично, це - єдиний загальноміський футбольний чемпіонат для молоді), організатори вирішили підвищити ще: до Золотоноші були запрошені спеціальні гості - збірна Ірклієва, яка несподівано для всіх дісталась фіналу. 

Сам Кубок розігрувався цілих три ігрових дні - два групових етапи та фінальна пулька. До півфіналу змагань вийшли золотоніські хлопці із СШ №1, СШІТ №2 та гімназії. Юнаки з Чорнобаївського району за регламентом отримали місце  в четвірці автоматично і в першому ж матчі здивували всіх, перегравши СШІТ з рахунком 3:1. В іншій півфінальній гімназія майже не мала проблем із першою школою - 2:0.

Третє місце виборола команда СШІТ №2, в напруженій грі здобувши перемогу над СШ№1. Фінальна ж пара особливою боротьбою не відзначилась - 4:1 на користь гімназії, котра другий рік поспіль стає тріумфатором змагань, а до того відзначалась перемогою ще й у 2011 році.

Кращий гравець переможців - Андрій Ярошенко, капітан команди. 

Як зазначає тренер команди гімназистів, Володимир Єгоров, цьогорічний тріумф став дещо навіть несподіваним для нього особисто.

"Абсолютна більшість гравців нинішньої команди спеціалізується на баскетболі, що й довела цією весною, - говорить Єгоров. - Тим вдвічі цінніша перемога. Планка для менших школярів піднята ще вище".

Окрім капітана тренер відзначив Владислава Тараненка, Едуарда Бакума та голкіпера команди Руслана Орапа. Значну увагу також звернув на наймалодшого гравця - Сергія Кобця. 

Також Єгоров дуже позитивно відзначив появу збірної Ірклієва на турнірі, яка, за його словами, тільки додала силі змаганням. 

Усі призери Кубку отримали спортивні подарунки від Золотоніського маслоробного комбінату. 

Фото: Микола Строкань / Начальник відділу фізичної культури та спорту
           Анастасія Заболотня / Золотоноша онлайн

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар