Золотонісці нагадали політикам про правила благоустрою

1

Категорія: 

«Не треба зі стовпів кричати. Ви поїдете – нам прибирати». Така реакція місцевої влади та ініціативних громадян у відповідь на традиційні для передвирчого процесу «маркетингові» кампанії більшості політичних сил. Білборд з цим гаслом та світлиною типового нині золотоніського стовпа електромереж встановили сьогодні на вулиці Шевченка.

Протягом останнього місяця місто буквально заполонили матеріали різних кандидатів у депутати, котрі агітатори чіпляють один поперед одного будь-де: на автобусних зупинках, магазинах, електроопорах, парканах тощо.

Місцева влада почала опікуватися естетичним виглядом вулиць райцентру ще на початку своєї каденції. Зазвичай комунальні служби досить оперативно реагували на появу чергових листівок, або ж рекламних об’яв: вся макулатура здиралася, деякі автобусні зупинки двічі на рік перефарбовувалися. Також неодноразово комунальники спільно з працівниками МВС проводили рейди по благоустрою міста, затримуючи порушників.

Нинішня ж виборча кампанія відзначається значно збільшеним потоком агітпродукції. Зазвичай неякісної (мається на увазі наповнення), або ж популістської. Особливо така тенденція вражає у світлі загострення економічної кризи в країні. Більшість жителів Золотоноші справедливо обурюються, мовляв коли в країні економиться кожна копійка на бюджетній та соціальній сферах, Уряд вимушений вводити податок для допомоги вітчизняним збройним силам, витрачати мільйонні статки на яскраві папірці як мінімум – свинство.

Ані працівники комунальної сфери, ані громадські активісти вже не встигають прибирати за горе-піарниками. Вулиці міста буквально перетворені на політичні вітрини – Радикальна партія, Громадянська позиція, Владислав Голуб та Блок Петра Порошенка, Станіслав Овчаренко та «Батьківщина» - маркетингові лідери сьогодні.

Актуальною лишається також і проблема з комерційною рекламою. Час від часу Золотоноша стає об’єктом агресивних рекламних кампаній з боку немісцевих підприємств. Відповіддю на це вчора стала одиночна акція представника міської «Народної ради», котрий назбиравши мішок об’яв одного з банків, приніс його до офісу.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Щось ця стаття, особливо друга світлина, дуже попахує недолугим піаром Єрмака. Він звичайно все робить "по правилам" чи "по понятіям". В нього видно скінчились агітки які розклеїні в Черкасах на кожному стовпі 197 округа. Витратити такі величезні кошти на борди, палатки та макулатуру з похвальними речами собі коханому, для того щоб донести неродивому виборцю що саме я вам допоможу, потім, може буть, як небуть - дуже патріотично і по чесному. Десь це ми вже бачили.

Додати новий коментар