Андрій Ярошенко - новий молодіжний мер Золотоноші [ФОТО]

1

Категорія: 

«Золотоноша – місто, в якому більшість населення – молодь, тому створення молодіжної міської ради цілком зрозуміле. Ми маємо обрати достойну людину, яка обійме посаду молодіжного мера міста».

Такими словами Олександр Омельченко, директор БДЮТ, відкрив зібрання кандидатів на звання лідера серед молоді, які відбулись 16 жовтня. Право голосу мали спеціально обрані делегації від кожного навчального закладу міста.

За крісло ж мера змагалося 9 кандидатів, по одному від кожної школи та ліцеїв. Серед них: Альона  Брова, Марія Здражевська, Ольга Кисіль, Шаміра Кісанова, Дмитро Кузьмінський, Олександр Поліщук, Каріна Рудікова, Іван Харь та Андрій Ярошенко.
Кожен з них мав оголосити свою виборчу програму.

Протягом трьох хвилин кандидати розповідали про те, які кроки вони будуть здійснювати ставши мером, а потім відповідали на запитання від виборців.

Альона Брова, учениця ЗОШ №6, ставши молодіжним мером, мала на меті розвивати наше місто у різних його напрямках, організовувати виставки та благодійні акції, цікаві квести. Також вона внесла пропозицію зробити флешмоб на день Св. Валентина під назвою «Вгору Серця», де кожен учасник матиме змогу купити кульку у формі серця, а зібрані кошти пішли б на допомогу хворим дітям.

«Ми – це майбутнє країни, зробімо своє життя яскравішим!», - презентувала свою програму Альона.

За словами Марії Здражевської, котра навчається в Золотоніському технікумі ветеринарної медицини, вона балотувалася, щоб зробити свій внесок у теперішнє і майбутнє нашого міста, поставити молодь на правильний шлях та заохотити якомога більшу кількість людей відмовитись від паління і вживання алкогольних та наркотичних засобів. На її думку, потрібно посилити контроль за правопорядком з боку патрульної служби та відділу у справах неповнолітніх. Також Марія мала на меті зробити Золотоношу трішки чистішою та кращою, проводячи конкурси-огляди кожного подвір’я, навчальних закладів, установ тощо.

Шаміра Кісанова, учениця ЗОШ №3, глибоко переконана що, саме з молоді формується сильна та здорова нація.

«Я хочу щоб на сьогодні більша кількість людей виступала за здоровий спосіб життя. Моя програма буде завжди корегуватись мешканцями міста, тому я буду рада почути думку кожного з вас», -  говорить школярка.

Шаміра запропонувала різні акції на згадану тему: спортивні ігри між меншими та старшими громадянами, велозаїзди та змагання з катання на роликових ковзанах.

Каріна Рудікова, представник ЗОШ №5, переконана, що молодіжна рада – це ті юні жителі міста, на кого громада може розраховувати. В її планах було запровадження різноманітних культурно-масових заходів, костюмованих карнавалів на тематичні свята, організація одноденних походів, тематичні вечорів. Все це Каріна розраховувала здійснювати в рамках співпраці з кожним, хто бажає взяти участь у розвитку нашого міста.

Ольга Кисіль (СШІТ №2), Олександр Поліщук (Золотоніський ліцей), Дмитро Кузьмінський (ЗОШ №1) та Іван Харь (Санаторна школа-інтернат) запропонували створення волонтерських загонів, ще одного міського інтренет-порталу, проведення екологічних акцій, інтелектуальних ігор для старшокласників, створення молодіжного фонду допомоги АТО, будівництво нових місць для занять спортом за допомогою міського голови та небайдужих спонсорів.

Втім, підрахунки показали що більшість виборців віддали свої голоси за кандидата з більш приземленими пропозиціями та обіцянками.

«Тільки ті ідеї варті уваги, які можуть бути реально втілені власними зусиллями», - з таким гаслом виступав Андрій Ярошенко, учень Золотоніської гімназії.

Оскільки, для більшості молодих людей головним пріоритетом має бути саме освіта, то, на думку Андрія, наше місто необхідно долучити до Європейського клубу. Для підвищення ж мотивації молоді до навчання слід запровадити нагороду «Найсумлінніший учень року», а в газеті «Златокрай» створити рубрику «Говорять Діти», де учні матимуть змогу публікувати власні новини. Також надійшла пропозиція щодо проведення молодіжного рок-фестивалю, а також запровадження екологічних рейдів.

«Дуже радий, що таки вдалося перемогти, адже в мене було вісім конкурентів зі своїми цікавими, креативними та, інколи, неординарними ідеями, - ділиться враженнями новий молодіжний мер. - Найближчим часом я сформую свою команду: у вівторок всі кандидати разом зі мною будуть проводити засідання з метою обговорення подальших планів та дій».

Наприкінці заходу всі кандидати отримали подарунки від Золотоніського міського голови.

Анастасія Заболотня, Золотоноша Онлайн
 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар