Територію майбутнього пам'ятника Героям "Небесної сотні" освятили представники різних парафій [ФОТО]

1

Категорія: 

Куточок Меморіального парку Золотоноші, де вже за місяць має постати пам’ятник Небесній Сотні, сьогодні вранці освятили представники трьох конфесій – православних (Московського і Київського патріархату) і греко-католицької. Про це повідомляє Прочерк.

Для освячення спеціально було обрано свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке особливо шанують українці як День українського козацтва, а тепер – і як День захисників України.

– Це – місце єднання жителів Золотоноші незалежно від того, хто до якої церкви ходить і як мислить, – сказав у своїй короткій промові міський голова Віталій Войцехівський. – Це місце єднає нас у відчутті національної гідності, патріотизмі й усвідомленні приналежності до славної, єдиної держави!

Із вітанням учасникам торжества звернувся й голова районної ради Валерій Саранча.

Проект пам’ятника було створено ініціативною групою, а виготовлено його буде на місцевому підприємстві. Для участі в освяченні зібралися учасники Майдану, віруючі різних конфесій, представники громадськості, держслужбовці.

Поруч із місцем, де буде встановлено пам’ятник Небесній Сотні, вже є меморіали остарбайтерам і ветеранам ІІ Світової війни, жертвам Голодомору, афганцям, чорнобильцям.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар