Гімназія запрошує золотонісців на фестиваль

1

Категорія: 

Нестандартним підходом у цьогорічному відзначенні Покрови має намір відзначитися Золотоніська гімназія – у суботу навчальний заклад проводитиме відкритий фестиваль «Осінній ярмарок», запрошуючи не лише батьків та їхніх дітей, а й всіх жителів міста, особливо сусідів по мікрорайону. За словами організаторів заходу, ідея об’єднання традиційний шкільних виховних свят у один великий захід – це логічний крок у світлі соціокультурних та комунікативних потреб українців, котрі стали надактуальними останнім часом.

«Осінній ярмарок – це традиційне для нашої школи щорічне свято. Дітям завжди дуже цікаво самотужки творити шедеври кулінарного мистецтва, навіть присутній ефект змагань між класними колективами – усі гімназисти хочуть мати кращі страви, краще естетичне оформлення, національний антураж», - говорить директор гімназії Любов Денисюк.

«Сам ярмарковий процес також не можна назвати формальним. Це свято давно стало ще й приводом для вчителів, батьків та жителів навколишніх будинків завітати до школи та придбати якісні домашні продукти харчування», - додає вона.

Втім, не варто думати про комерціалізацію навчального процесу, позаяк з року в рік всі виручені кошти використовуються або в благодійних цілях, або ж надходять для потреб класних колективів.

«Цього  року мета проведення ярмарку – допомога нашому колезі, вчителю ЗОШ№5, у боротьбі зі складною хворобою. Саме тому ми запрошуємо небайдужих золотонісців максимально долучитись до акції», - пояснює мету заходу очільник закладу.

Окрім традиційного заходу, до якого вже звикли всі школярі, в суботу колектив гімназії готує дещо новеньке як для дітлахів, так і для жителів міста в цілому: на шкільному стадіоні якісний майстер-клас проведе черкаська Школа бойового гопака. Інструктори та десяток учнів Школи протягом двох годин будуть знайомити золотонісців із українським національним видом бойового мистецтва.

«Вперше по-справжньому ми відзначали Покрову, як свято українського духу та боротьби, рівно рік тому. Тоді, завдяки активності одинадцятикласників та юного інструктора Сашка Городинця, у спортивному залі відбулись справді автентичні козацькі забави, - коментує ідею проведення майстер-класу заступник директора з виховної роботи Світлана Лучанінова. – Дітям настільки це сподобалося, що, звісно ж, вирішили піти ще далі. Тож, завдяки співпраці зі Школою бойового гопака, в суботу місто побачить дещо справді нове».

Ну а додасть позитивних емоцій процес приготування національної польової страви – традиційного куліша, який на подвір’ї гімназії варитимуть у трьох казанах батьки школярів.

«Субота – не випадково обраний день проведення, адже саме цього дня є змога максимально долучити до святкування батьків та жителів мікрорайону», - зазначає Світлана Буряк, заступник директора.

За її словами, навчальний заклад останнім часом майже повністю перейшов до практики саме родинних свят, від час яких відбувається максимальний процес згуртування колективів у одне ціле: батьківського, дитячого та вчительського.

«Комунікація, принципи колективного духу, солідарність – ось ті базові елементи спільного проживання у суспільстві, які нині вкрай необхідні нашій країні. Всі наші родинні свята відзначаються великою увагу з боку учасників – це і Олімпійські ігри, які цього року ми також проводили в суботу, що дало змогу максимально залучити до спортивного свята батьків, і День гімназиста, і Батьківська конференція, - говорить вона. – Нині ж ми покладаємо особливі надії, бо ніщо не здатне так налагодити комунікацію, як проведення таких душевних фестивалів».

Захід розпочнеться в суботу о 9:00. Толока відбуватиметься на подвір’ї біля головного входу до гімназії, вишкіл – на стадіоні, куліш – на зелених галявинах пришкільного подвір’я.

UPD: Захід переноситься на невизначений термін у зв'язку з погодними умовами

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар