ДП «Златодар» відновило свою роботу

1

Категорія: 

Після ряду труднощів, які пережило одне з найвідоміших потужних державних підприємств Золотоніського району – ДП «Златодар», воно знову відкрило ворота для аграріїв Лівобережжя Черкащини.

На сьогодні у ДП «Златодар» вже прийняли близько 40 тис. тонн зерна, яке лежить на зберіганні та готується до відвантаження у порти нашої держави. Основними постачальниками збіжжя для підприємства традиційно є Золотоніський, Драбівський та Чорнобаївський райони. Відродилася тісна робота із такими сільгосптоваровиробниками Золотоніщини як СТОВ «Прогрес» і «Нива», ПП Крупське, СВК «Струмок», ФГ «Ромашка», «Урожай», «Добробут-Агро», «Веселка», ПП Чурута, Проненко, Заболотній та ін.

У ДП «Златодар» вже відремонтовано і готується до пуску млин, крупорушка, комбікормовий завод, хлібопекарня. До роботи залучений весь дружний колектив заводу, ви-плачується заробітна плата, людям починають погашати попередні борги. Підприємство оживає і поступово набирає обертів. Тут доводять до відповідних кондицій зерно, зберігають і відправляють власним транспортом урожай у порти. У підприємства є свої під’їзні колії, на ходу два власних тепловози.

Дирекція ДП «Златодар» запрошує до співпраці аграріїв Черкаського регіону.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Фото: Нова Доба

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар