Золотоніський РЕМ просить захисту у "Черкасиобленерго"

1

Категорія: 

Працівники Золотоніського РЕМ заявляють про неодноразові спроби агресивно налаштованих людей змінити керівництво підприємства. Про це йдеться у листі колективу до Голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» В. Горобець.

За їхніми словами, судячи з безглуздих аргументів та вимог, для їх реалізації потрібно змінити чи то функції, чи то підпорядкування РЕМ.

«Перш за все, нікому не зрозуміло, яким чином цей безлад має відношення до люстрації? Директор РЕМ – не державний службовець, його не обирали ані ми, ані ті люди, що називають себе «люстраторами», він не отримує зарплату з бюджету, не користується жодними пільгами чи привілегіями. Це, скоріше, спроба рейдерського захоплення підприємства, шантаж. Але даруйте, до чого тут люстрація?» - йдеться у листі.

Суть конфлікту пояснюється у запровадженні графіків аварійного відключення, внаслідок чого і з’явились невдоволені підприємці міста. Проте, як наголошують працівники, ця ситуація використовується з метою тиску на принципову позицію керівника РЕМ щодо електрифікації певних об’єктів та небажанні надавати послуги за заниженими розцінками, або ж взагалі безкоштовно.

«Якщо при першій спробі «люстрації» підприємці намагались вирішити питання виключення їх з графіку, то надалі місцеві бізнесмени і влада швидко збагнули, що зараз їх час, і вирішили скористатися ситуацією та замінити директора РЕМ», - зазначається у зверненні.

Працівники наголошують, що введення аварійних графіків жодним чином не залежить від керівництва РЕМ.

«За роки керівництва Івана Собка регулярно проводяться якісні ремонти та модернізація обладнання, підприємства стабільно та безперебійно забезпечувало енергопостачання споживачів, оперативно вирішувало всі проблеми, ніколи до цього подібних скарг не надходило. В чому вина Івана Васильовича, що бізнесмени хочуть дешевше, або даром, а він діє згідно вимог ПАТ «Черкасиобленерго»?» - ставить питання колектив.

Місцеві «енергетики» просять обласне керівництво дослухатись до їхньої думки та об’єктивно розібратися в ситуації, при цьому даючи доволі жорстку оцінку іншій стороні конфлікту.

«Вважаємо неприпустимими та ганебним, як для нас особисто, так і для компанії в цілому, якщо місцеві «торгаші» будуть вирішувати, кому в нас бути директором, а кому ні», - резюмується у листі.

Керівницто Обленерго просять вжити заходів щодо недопущення в подальшому захоплень філії та втручання в роботу РЕМ.

Нагадаємо, 3 жовтня до офісу керівника місцевого РЕМу Івана Собка прийшли обурені підприємці та громадські активісти. Прихопивши з собою сміттєвий бак, вони скаржились на безконтрольні відключення електроенергії та шантаж з боку посадовця.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Нажаль те що зараз відбувається в країні, дуже влучно можна описати відомою цитатою: "Революции готовят гении, делают романтики, а её плодами пользуются проходимцы." Так вийшло й цього разу, всі бувші чиновники так і залишились, тільки тепер вони ще й люстратори.

Під цим листом підписалось 100 працівників Золотоніського РЕМ, яким ця ситуація нагадує "Буремні 90-ті" коли всі питання вирішувались шляхом сили. Шляхом сотень втрачених життів на "МАЙДАНАХ" України виборювалась справжня незалежність України, а тепер "недопсевдолюстратори" намагаються вирішувати особисті економічні інтереси, а на думку звичайних громадян їм просто начхати...Коли, так звані "люстратори", завітали до адмінбудівлі РЕМ то було висловлено безліч претензій погроз та заяв, але не було жодного письмового доказу їх слів, жодної письмової заяви чи скарги. Всі ці питання можна було вирішити цивілізованим шляхом.

Ваня. Досить строчить коментарі.

та нехай строчить))) цікаво почитати))

Хер его знает что они там не поделили и кто прав, но Пауков-люстратор. Я РЖАЛ ДОЛГО. Интерстно есть в городе хоть 1 владелец загранпаспорта который ему не отстегнул, ведь все прекрастно знают, что при нем бланков "не было никогда", но у него всегда был "последний" из личных запасов, а дальше думайте.

Воно то може й люстратори хренові, але й Іван почав бізнесменів гвалтувати а потім і на міську владу попер. Чи може "гніздечко" за 1000000 грн старими на зп збудоване????? Про решту будіваль, прихватизованих цим пройдисвітом промовчимо - прокурор внесе ясність з часом. А Пауков місто раком не ставив, і ситуація з паспортами була в усій країні така, чомусь ніхто його не намагався люструвати.

А якщо помножити 3000 прописаних циган на 100$, теж не погана сума виходить ))

Так давайте вернем Януковича и Тулуба, и назначим их главними люстраторами по стране и областе соответственно, а чё: " і ситуація з паспортами була в усій країні така", аналогично при них везде ситуация в стране была такая же все крали и убивали. Извините, но более идиотической логики не встечал.

Його вже одного разу районна рада люструвала))), може й там бізнесмени-подонки були)))

Був на заасіданні Народної ради ще у травні чи квітні, там головним борцем з наркоторгівлею обрали Бамбулу В.В., Про шо ще можна говорить? після Бамбули-наркоконтроля, чому б не бути Паукову "люстратором" ))))

Ну что Пауков-люстратор это вижу что факт, как и то что это в недалеком прошлом самый крупный взяточник района тоже факт всем известный. При таких расскладах ничуть не удивлюсь, что Бамбула возглавил борьбу с коррупцией, а начальник райотдела будет люстрировать миллицию. Страна идиотов, а Золотоноша лишь часть этой страны, поскму далеко не пошла.

Почитал ваши страсти и понял что мне предстоит когда мне будут вести свет.(или ещё не понял,просто тешу себя иллюзиями)А моё мнение по поводу вышесказанного такое-на гребне любой волны всегда всплывает г.... ..

А що вже люстрували всіх місцевих суддів, які «добросовісно» за 5 хвилин саджали за грати привезених з Черкас майданівців ? Вже люстрували посадовців з міськ та рай адміністрацій, що фальсифікували вибори ? Назвіть хоч одного. Якась дивна в нас люстрація. Давайте люструємо місцевий офіс Київстару бо у них ціни високі і в Кропивні прийом поганий, а головне для таких люстраторів-це віджати офіс в центрі міста. А ті хто дерибанив бюджетні кошти-так і продовжує дерибанити.

По поводу приговоров судей за пять минут!Я присутствовал там до 5ти утра.И нарекать на пориговоры(почитай статью на Прочерк.инфо).суда...Ты там был?А вот меня отпустили,чуть-ли не единственного в Украине

Хто є хто в Золотоноші місцеві знають, знають і ті 100 підписантів, і ті в кого відрізали єлектрику, і ті хто тільки збираеться її підключити, і ті хто РЖАЛ ДОЛГО... . Святих нема.

Якщо вже згадали Паукова... а хто в нього спитає та розбереться де кошти взяв на такі статки?! Чи не за час роботи в органах? А нач. міліції (в минулому) за які зарплати та премії збудував маєточок та магазинчик з мийкою авто?! Та й взагалі - якщо взяти кожного нашого "мєнта" та потрясти, то "намалюються" і дачі (точніше вілли) біля води, і автівки недешеві як легкові так і комерційного призначення. Та й взагалі - якщо придивитись уважніше до КОЖНОГО чиновника - то проглядується прислів"я " из грязи в князи", тобто отримав посаду - будь то в мерії чи то в міліції чи то в РЕМ і т.д. - і все пішло в рості як на дрожжах, і криза не криза! НЕ ВІРЮ НІКОМУ!

Ви спробуйте зробити вірний вибір на позачергових виборах, і можливо тоді щось змінеться на краще.

Я вважаю, що ті хто захищає нашу країну на сході своєю кров'ю і ціною життя своїх побратимів, повернувшись назад точно не вкрадуть і не дадуть красти іншим. Це є хлопці і дівчата з "Правого сектору", справжні патріоти. Спробуйте зробити вірний вибір, повірьте в силу патріотизму, і тоді дійсно все змінеться, бо в нас з вами вже шляху назад немає, тож не варто топтатись на місці треба змінюватись і йти в перед.

Основные правила монтажа электросчетчика «Правила устройства электроустановок» однозначно определяют ряд требований при монтаже приборов учета активной мощности. Большинство «прописных истин» трактованы исключительно законами логики и здравого смысла, поэтому дословно цитировать их не стоит. Работа устройства при отрицательных температурах негативно сказывается на износостойкости сложной электронике и точности выполняемых измерений. Изготовители большинства промышленных моделей устанавливают нижнюю температурную планку в пять градусов Цельсия (за исключением специальных серий приборов учета). Соответственно, электросчетчик должен монтироваться в отапливаемых строениях, а при установке на улице – внутри герметично закрытых и подогреваемых шкафов. Высота навесного монтажа составляет 0,8 – 1,7 метра над уровнем горизонтальной поверхности. Расположение устройства выше или ниже определенной зоны, значительно затруднит списывание числовых показаний с дисплея. Для удобства периодического технического обслуживания рекомендуется подключить входную токовую цепь к защитному автоматическому выключателю (пломбируемому сетевой организацией) и только затем непосредственно к устройству учета. почему энергоустановка ради прыбыли заставляет нарушать свои же правила и ставит электросчетчик на улице

Додати новий коментар