Діяльність Золотоніського РЕМ обговорювали на громадських слуханнях [ФОТО, ВІДЕО]

1

Категорія: 

8 жовтня відбулися громадські збори, на яких обговорювали роботу місцевого підприємства "Золотоніський РЕМ". Причиною зібрання жителів міста та підприємців була заява начальника вищевказаного підприємства Івана Собка про відключення цілого району міста, в тому числі промислових підприємств.

Слухання проходили в Будинку школяра, куди з'явилося близько ста осіб. Сам начальник РЕМ не був присутнім на слуханнях, оскільки раптово захворів та з понеділка вже був на лікарняному. Тому представником підприємсва виступав головний інженер.

Як повідомив міський голова, Віталій Войцехівський, для запобігання відключенню елетроенергії в райцентрі,  у зв'язку з напруженою ситуацією в країні, була проведена зустріч з представниками ПАТ "Черкасиобленерго" та керівниками золотоніських підприємств, яка дала позитивні результати. Але наступного дня на адресу міської ради почали з'являтися погрози про відключення підстанцій міста від елетричних мереж, що є досатньо дивним, оскільки в даній ситуації підприємство-монополіст зобов'язане підтримати міську промисловість.

Прояснити ситуацію щодо доцільності відключення підстацій депутати попросили в головного інженера Золотоніського РЕМу, який, на жаль, нічого пояснити не міг, оскільки, за його словами, він був не в курсі попередніх зустрічей та домовленостей, на яких керівники підприємств прохали попереджати про відключення від елетроенергії, щоб вийти з даної ситуації з найменшими втратами.

Пересічні ж жителі Золотоноші ставили питання представникові РЕМ про незадовільну роботу підприємства, зокрема про неякісне надання послуг, раптове відключення приватних будинків від електромережі без попереджень, завищену вартість робіт з підключення до електромережі.

На засіданні були присутні представники Черкаської обласної адміністрації, які пообіцяли взяти під контроль питання 

За підсумками слухань депутати міської ради вирішили звернутися до ПАТ "Черкасиобленерго" з вимогою дати персональну оцінку діяльності керівника Золотоніського РЕМу Івана Собка, провести службову перевірку на предмет надання енергопостачання підприємством кінцевим споживачам. На час розслідування депутати попросили відсторонити директора від виконання службових обов'язків, а також подати пропозицію щодо реструктуризації боргів. 

 

 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар