Суперкубок з "Брейн-рингу" здобув колектив ЗОШ №6 [ФОТО]

1

Категорія: 

Будинок дитячої та юнацької творчості відкрив четвертий сезон загальноміської інтелектуальної гри «Брейн-ринг», участь у якій традиційно беруть команди державних установ та підприємств міста.

Цього року перевірятимуть свої інтелектуальні знання вісім колективів, для яких директор закладу Олександр Омельченко провів процедуру жеребкування. Це: ДРС, ЗОШ №6, Міськвиконком, БДЮТ, Торговий центр, Технікум, Команда молодіжних лідерів міста.

Змагання відбуватимуться за кубковою системою, тобто мова йде про поєдинки «на виліт».  Базовий день проведення ігор – четвер, час – 16:00. Дати можуть змінюватися залежно від зайнятості учасників змагань.

Після офіційної процедури в якості яскравого старту нового сезону відбулась гра за Суперкубок між двома флагманами золотоніського «Брейн-рингу»– командою ДРС («Друзі, родичі, сім’я») на чолі з Миколою Синьооком та педагогічним колективом школи №6 з її директором Олександром Пузєєвим у ролі капітана.

Перемогу зі значним відривом отримали освітяни, за що й отримали з рук міського голови трофей. Команді ж, що поступилася, дістався втішальний приз – торт, який традиційно був розділений між усіма учасниками.

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар